Fallout 4: New Vegas için oynanış videosu ve görseller yayınlandı

Fallout 4: New Vegas için oynanış videosu ve görseller yayınlandı

Fallout 4 ile Fallout: New Vegas keyfi mi?

Haberimizin asıl konusuna gelmeden önce, başlıkta da görebildiğiniz Fallout 4: New Vegas‘ın ne olduğunu bilmeyenler için, bunun ne olduğundan bahsedelim. Böylesi bir ismin arkasında olan ekip, an itibari ile Fallout 4‘e, ana serinin bir önceki oyununu mod olarak eklemek için uğraşıyor. Yani, bu kafa karıştırıcı isim bir mod. Geliştirici ekip, hazırlamakta oldukları bu yeni ve bir o kadar da önemli olan mod için yepyeni görseller ve modun mekaniklerini gösteren bir oynanış videosu paylaştı.

Fallout 4: New Vegas için oynanış videosu ve görseller yayınlandı

Hazırlanmakta olan mod ile bizleri ne gibi maceralar beklediğini merak ediyorsanız, onunla ilgili de birkaç bilgiye sahibiz. Bu modun, Fallout 4‘e, Obsidian Entertainment‘in Fallout: New Vegas’ını eklediğini zaten belirtmiştik. Mod, oyunda bulunan her şeyi ekleyecek direkt olacak. Buna; orijinal görevler, hikaye, içerik, mekanikler, yani Fallout: New Vegas ile ilgili her şey tam olarak dahil. Şimdi ise, kendinizi hazırlamanızı istiyoruz. Zira, sizlere bir kötü haber vereceğiz ne yazık ki.

Yolda olan mod ile ilgili kötü haberimiz, ekip tarafından geliştirilmekte olan yeni mod için, herhangi bir deneme sürümünün bulunmuyor oluşu. Fakat, bunun yerine birtakım görseller var. Hatta, görsellerden de daha önemli olarak gösterebileceğimiz, modun mekaniklerini, grafiklerini ve şu anki durumunu gösteren bir oynanış videosu bulunuyor. Bir an önce görsellere ve oynanış videosuna göz gezdirmek için, haberimizin en sonuna ilerlemeniz yeterli.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın