Menü
https://leadergamer.com.tr/gran-turismo-sport-mikro-odeme/

Fallout Shelter

Yapımcı Bethesda Game Studios, Behaviour Interactive
Dağıtımcı Bethesda Softworks
Tür
Çıkış Tarihi 14 Haziran 2015
Fallout 4 10 Ağustos 2017 20:06

Fallout 4: Game of the Year Edition duyuruldu

Fallout 4 için bugüne kadar ne çıktıysa, Game of the Year Edition paketi içerisinde bulunuyor.


Orijinal olarak 10 Kasım 2015 tarihinde çıkışını gerçekleştiren Fallout 4, çıkışından birkaç sene sonra Game of the Year Edition sürümüne kavuştu. Bethesda tarafından PC, PlayStation 4 ve Xbox One için duyurulan Fallout 4: Game of the Year Edition, 26 Ekim 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Peki, oyunun Game of the Year Edition sürümünde neler bulunacak? Geliştirici ekibin açıklamalarına göre, Fallout 4 için çıkmış tüm güncellemeler, grafiksel iyileştirmeler, ek paketler ve çok daha fazlası bu sürüm içerisinde bulunacak. Fallout 4: Game of the Year Edition içerisinde bulunan ek paketler ise Nuka-World, Vault-Tec Workshop, Contraptions Workshop, Far Harbor, Wasteland Workshop ve Automatron olarak açıklandı.

Fallout 4: Game of the Year Edition duyuruldu

Hem dijital, hem de kutulu olarak piyasaya sürülecek olan Fallout 4: Game of the Year Edition, bir de içerisinde Pip-Boy bulunduran koleksiyoncu paketleri ile karşımıza çıkacak. Bu koleksiyoncu paketleri, ne yazık ki ülkemize veya ülkemizin yakınına gelemeyecek. Çünkü bu paketler sadece Kuzey Amerika bölgesi içerisinde satışa sunulacak. İçerisinde Pip-Boy bulunan bu paketin fiyatı ise 100 Dolar olacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör