Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 11.03.2021

Fall Guys Sezon 4, Mediatonic tarafından yayımlanan tatlı bir videoyla birlikte tanıtıldı. Geliştirici ekip, oyuna eklenecek olan yedi adet yeni haritadan bir tanesini bizlerle paylaştı. Geliştiricilerin, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, yeni gelecek haritaların isimleri de açıklandı. Aralarında, oyuncuları eskilere götürecek tarzda olan bir harita da mevcut. Hatta, yayımlanan videoda da bu haritayı detaylıca görmeniz mümkün.

Fall Guys Sezon 4 geliştirici ekip tarafından tanıtıldı

Geliştirici ekibin yaptığı paylaşıma göre yeni haritaların isimleri; Low Gravity Zones, Forcefields, Flippity Bippities, Chonky Buttons, ve Spicy Light Swingers olacak. Harita isimlerinden, ne beklememiz gerektiğini az çok çıkarabilirsiniz. Yeni sezon için herhangi bir çıkış tarihi henüz verilmedi. 15 Mart 2021 tarihinde paylaşılacak olan yeni tanıtım videosunda, çıkış tarihine de yer verilecek. Fall Guys, Steam platformuna 4 Ağustos 2020 tarihinde çıkmış ve kısa süre içinde müthiş beğeni toplamıştı. Sonra da, oyunun sürekli yeni güncellemeler alacağı duyurulmuştu.

Mediatonic, kısa bir süre önce Epic Games tarafından satın alındı ​​ve oyunun gidişatının değişmeyeceği söylendi. Şirketin, oyunu farklı platformlardaki oyuncular için harika bir deneyim haline getirmek için yatırım yapmaya devam edeceği de vaat edildi. Oyun, Steam ve PlayStation platformları üzerinden satın alınmaya devam edecek. Oyuna bu platformlarda sahipseniz, yine de oradan oynayabilecek ve gelecekteki güncellemeleri alacaksınız. Ayrıca oyun, bu yaz Nintendo Switch ve Xbox platformlarına da geliyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.