Facebook çöpçatanlık özelliği, ayrı bir uygulama ile gelmeyecek

Facebook çöpçatanlık özelliği, ayrı bir uygulama ile gelmeyecek

Özellik içi görüntüler de ortaya çıktı.

Günümüz çöpçatanlık servislerine, Facebook da katılmaya niyetli gibi görünüyor. Zira, Facebook çöpçatanlık özelliğini getirmeyi planlıyor. Fakat bu özellik ayrı bir uygulama olarak değil de, direkt olarak platformun kendi ana uygulamasına bir özellik olarak getiriliyor. Anlayacağınız, platformun uygulamasını kullanan herkes, artık bir nevi Tinder da kullanmaya başlamış gibi olacak. Uygulamaya getirilecek olan bu özellik de biraz gösterildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Facebook çöpçatanlık işlerine de girişmeye hazırlanıyor

Facebook çöpçatanlık özelliği, ana uygulamaya getiriliyor

Facebook çöpçatanlık özelliği henüz tam anlamıyla hazır bir durumda değil. Bu sebeple, an itibari ile sadece şirket içerisindeki çalışanlar tarafından test ediliyor. Tabii, bu esnada çalışanlar birbiri ile buluşup takılmıyor, sadece test ediyor. Mayıs 2018 ayı içerisinde, yolda olan özellik bizlere biraz da olsa gösterilmişti. Şimdi ise, özelliğin arayüzdeki görüntüsü ile karşı karşıyayız. Zaten arayüzün görüntüsünü de, hemen yukarıda sizlerle paylaştık.

Özellik, sadece bu özelliği açan insanlar arasında kullanılabiliyor. Arkadaşlarınızın arkadaşlarının sizi görüp görememesini ayarlayabiliyorsunuz. Eğer 2 kişi birbirini beğenmiş ise, Messenger veya WhatsApp üzerinden konuşmaya başlayabiliyorlar. Herkese aynı anda ilgi duymak gibi bir şeyin olmaması için, birilerini beğenme konusuna da limit getiriliyor. Eğer birini özellik içerisinde engellerseniz, her yerden değil, sadece özellik içerisinde engellemiş oluyorsunuz. Planlar arasında ücretli içerik bulunmuyor ve son olarak, uygulamanın ABD içerisinde sadece +18 olduğunu da belirtelim.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.