Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 27.08.2021

Microsoft’un online servisi Xbox Live Gold, yine abonelerine ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Microsoft Eylül 2021 Xbox Live Gold oyunlarını duyurdu. Xbox Live servisi güzel hizmet vermeye ediyor. Ayrıca Ağustos 2021 Live Gold oyunları hala ücretsiz. Eğer Live Gold üyesiyseniz oyunları almayı unutmayın.

İşte Eylül 2021 Xbox Live Gold oyunları:

Xbox One ve Xbox Series X/S’de Xbox Live Gold aboneleri Warhammer: Chaosbane‘i Eylül ayı boyunca ücretsiz olarak indirebilecekler. Mulaka 16 Eylül-15 Ekim tarihleri ​​arasında ücretsiz olarak mevcut. Xbox 360’da ise Zone of the Enders HD Collection, 1-15 Eylül tarihleri ​​arasında Xbox Live Gold üyeleri için ücretsiz olacak. Ve 16 Eylül’den ayın sonuna kadar Xbox 360 oyunu Samurai Shodown II ücretsiz olarak mevcut.

Ayrıca Ağustos 2021’deki Xbox Live Gold oyunları hala mevcut. Üyeler Darksiders 3 ve Garou: Mark of the Wolves’u bu ayın sonuna kadar ücretsiz oynayabilir. Buna ek olarak Yooka-Laylee 15 Eylül’e kadar mevcut.

Nisan ayının sonundan itibaren Xbox konsollarında oynaması ücretsiz online  oyunları oynamak için Live’a gerek kalmamıştı. Grup arama ve grup sohbeti özelliklerine erişmek için artık Xbox Live Gold aboneliği gerekli değil. Daha önce Xbox Live Gold, rakip platformlarda ücretsiz olarak sunulan Warzone, Fortnite ve Rocket League gibi 50’den fazla ücretsiz oyun da dahil olmak üzere tüm Xbox oyunlarını çevrimiçi oynamak için gerekliydi. Bu durum Xbox oyuncularını oldukça memnun etmişti.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.