Menü
https://leadergamer.com.tr/forza-motorsport-7-son-parti-araclar/
Playstation Plus , PS Plus 30 Ağustos 2017 20:00

Eylül 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları açıklandı

Önceden sızdırılan bilgiler ile, resmi açıklamadaki oyunlar aynı.


Birkaç saat önce sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, Eylül 2017 içerisinde ücretsiz olarak verilecek PlayStation Plus oyunlarının sızdırıldığını belirtmiştik. Bu haberimizden hemen sonra Sony resmi bir açıklama ile Eylül 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını açıkladı. Yapılan PS Plus açıklamalarına göre önceden sızdırılan bilgiler ile, resmi açıklamadaki oyunlar aynı. Yani, PlayStation 4 oyuncularını inFAMOUS: Second Son, Child of Light, RIGS: Mechanised Combat League, That’s You, We Are Doomed ve Hatoful Boyfriend bekliyor. Eğer PlayStation 3 sahibiyseniz Handball 2016 ve Truck Racer; PlayStation Vita sahibiyseniz de We Are Doomed ve Hatoful Boyfriend oyunları bekliyor.

PS Plus

PS Plus – Ağustos 2017 Oyunları

PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyuncularının ücretli üyelik sistemi olan PlayStation Plus, her ay üyelerine farklı ücretsiz oyun veriyor. Sony, PS Plus ile verilecek Ağustos 2017 ücretsiz oyunlarını da biraz önce açıkladı. Açıklanan bu oyunlara bakacak olursak, Sony ciddi anlamda oyun seviyesini yükseltiyor PlayStation Plus ile. Dilerseniz öncelikle PlayStation 4 oyuncularına verilecek PS Plus oyunlarından bahsedelim. Eğer siz de bir PlayStation 4 oyuncusuysanız, Ağustos 2017 itibariyle Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry, That’s You oyunlarına ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz.

PlayStation 3 oyuncuları ise Super Motherload ve Snake Ball oyunları ile eğlenmeyi deneyecek. Son olarak PlayStation Vita sahiplerine ise ücretsiz olarak Downwell ve Level 22 verilecek. PlayStation 3 ve PlayStation Vita bir yana; Sony, PlayStation 4 ile verdiği PlayStation Plus oyuncularının kalitesini ciddi anlamda yükseltti. Mesela şu an Until Dawn ve Game of Thrones: A Telltale Series oyunları ücretsiz olarak sunuluyor PS Plus sahiplerine. Sadece birkaç gün sonra da Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry erişilebilir olacak. Umuyoruz ki bu kalite, Eylül 2017 oyunları ile birlikte de devam eder.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör