Menü
https://leadergamer.com.tr/gta-online-pubg/
Playstation Plus , PS Plus 30 Ağustos 2017 10:24

Eylül 2017 için planlanan PlayStation Plus oyunları göründü

Eğer Sony bu oyunları vermeyi planlıyorsa, gerçekten güzel bir ay geçireceğiz demektir.


Sony son birkaç aydır PlayStation Plus ile güzel oyunlar vermeye başladı. Eğer son sızdırma bilgilere bakacak olursak, önümüzdeki ay da güzel oyunlar verilmeye devam edecek. Sizlerin de aşağıdaki görselden görebileceği gibi, bir internet kullanıcısı Facebook’da dolaşırken bir reklam görüyor, bu reklamda ise Eylül 2017 içerisinde verilecek PS Plus oyunları gözüküyor. Reklama bakacak olursak, PlayStation 4 kullanıcılarına Child of Light ve Infamous: Second Son verilecek. Kişisel yorumumu soracak olursanız, muhtemelen birçok PlayStation 4 sahibi Infamous: Second Son sahibi olmuştur. Oldukça başarılı bir özel oyundu çünkü. Fakat yine de henüz satın almamış oyuncular için güzel bir fırsat. Bir diğer yanda ise Child of Light oldukça sakinleştirici, hoş bir oyun. Kaçırmamak lazım. Tabii tüm bu konular hakkında resmi bir açıklama olmadığını da hatırlatalım sizlere.

PS Plus

PS Plus – Ağustos 2017 Oyunları

PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyuncularının ücretli üyelik sistemi olan PlayStation Plus, her ay üyelerine farklı ücretsiz oyun veriyor. Sony, PS Plus ile verilecek Ağustos 2017 ücretsiz oyunlarını da biraz önce açıkladı. Açıklanan bu oyunlara bakacak olursak, Sony ciddi anlamda oyun seviyesini yükseltiyor PlayStation Plus ile. Dilerseniz öncelikle PlayStation 4 oyuncularına verilecek PS Plus oyunlarından bahsedelim. Eğer siz de bir PlayStation 4 oyuncusuysanız, Ağustos 2017 itibariyle Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry, That’s You oyunlarına ücretsiz erişim sağlayabileceksiniz.

PlayStation 3 oyuncuları ise Super Motherload ve Snake Ball oyunları ile eğlenmeyi deneyecek. Son olarak PlayStation Vita sahiplerine ise ücretsiz olarak Downwell ve Level 22 verilecek. PlayStation 3 ve PlayStation Vita bir yana; Sony, PlayStation 4 ile verdiği PlayStation Plus oyuncularının kalitesini ciddi anlamda yükseltti. Mesela şu an Until Dawn ve Game of Thrones: A Telltale Series oyunları ücretsiz olarak sunuluyor PS Plus sahiplerine. Sadece birkaç gün sonra da Just Cause 3, Assassin’s Creed: Freedom Cry erişilebilir olacak. Umuyoruz ki bu kalite, Eylül 2017 oyunları ile birlikte de devam eder.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör