Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.09.2018

Bildiğiniz üzere Forza Horizon 4, geçtiğimiz günlerde kapılarını demo sürümü ile oyunculara açtı. Oyunculara kapısını açması ile birlikte de, Forza Horizon 4 ile ilgili müthiş görseller internette paylaşılmaya başlandı. Bu haberimizde ise sizlere Extreme grafik ayarlarına çekilmiş olan Forza Horizon 4 ekran görüntülerini sunacağız. Hemen aşağıda bulunan galerimizde, Forza Horizon 4 için yayımlanmış olan 4K ekran görüntülerini görebilirsiniz. Peki, bizlere Forza Horizon 4 4K görsellerini Extreme grafik ayarlarında sunan canavarı merak ediyor musunuz?

Forza Horizon 4 4K ve Extreme grafik ayarlarında muhteşem gözüküyor

Hemen yukarıdaki galerimize göz gezdirdiyseniz, Forza Horizon 4’un bizlere sunduğu muhteşem görselliğe tanıklık etmişsiniz demektir. 4K çözünürlük kalitesinde ve Extreme grafik ayarlarında olan bu görselleri kaldıran PC ise, tam bir canavar. Galerimiz içerisinde bulunan görselleri bizlere sunan PC içerisinde AMD Radeon RX Vega 64 gibi üst düzey bir ekran kartı bulunuyordu. Fakat AMD Radeon RX Vega 64 bile, 4K Forza Horizon 4 ve Extreme ayarlarda sürekli olarak 60 FPS veremedi. Galerimizde bulunan görsellerde MSI Afterburner istatistiklerini de görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.