EvilBane: Kuzgunların Yükselişi için yeni güncelleme

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi için yeni güncelleme

Yeni Kıyamet II Silahı güncellemesi geldi.

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon rol yapma oyunu EvilBane: Kuzgunların Yükselişi için geçtiğimiz günlerde yeni Kıyamet II Silahı ve Pelerini güncellemesi geldiğini ve bir etkinlik düzenleneceğini duyurdu. Favori Kıyamet Silahı serisinin ikinci versiyonunda, karakter (Luke, Khara, Vango) ve seviye (Epik, Efsanevi, Destansı) başına birer tane olmak üzere toplam üç yeni ikinci nesil Kıyamet Silahı oyuna ekleniyor. Silahların her biri oyunculara geliştirilmiş saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliklerinin yanında, saniye başını saldırı sayısıyla ilgili bir seçenek de sunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EvilBane: Kuzgunların Yükselişi için yeni güncelleme

Kıyamet serisinin yeni üyesi olan Kıyamet Pelerini de bu güncellemeyle oyuna ekleniyor. Güçlü ve daha hızlı saldırı yapmayı sağlayan pelerin, saldırgan bir oyun tarzı olan oyuncular için saldırının şiddetini artıran bir özellik de içeriyor. Bunlara ek olarak, karakter seviye sınırı 59’dan 60’a yükseliyor ve yeni üst seviyeye ulaşan oyunculara bir Destansı Büyülü Silah Seçici hediye ediliyor. Son güncellemenin şerefine Netmarble, yeni ikinci nesil Kıyamet silahını elde eden, seviye atlatan ve üstünleştiren oyuncuların 500.000 altın, Efsanevi Kıyamet Silahı veya 10 Cennet Taşı kazanabileceği bir de etkinlik düzenliyor. Günlük Akın’ın 3. seviyesini tamamlayan oyuncular ise günde bir adet Epik Ay Küresi Seçici elde edebilecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca, Nisan 2017 tarihinde ilk kez oyuna giriş yapan oyunculara bir Nadir – Kanat Eşya Bileti hediye edilecek. EvilBane: Kuzgunların Yükselişi oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.