EvilBane, birinci yıl dönümünü kutluyor

EvilBane, birinci yıl dönümünü kutluyor

Yeni eşyalara merhaba deyin.

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane oyununa yeni bir sistem ile seviye yükseltme getiren ve birinci yıl dönümü etkinliğini içeren yeni bir güncellemenin geldiğini duyurdu. Yeni eklenen Kutsanmış Ekipman Üretim Sistemi sayesinde, oyuncular ekipmanlarının özellik değerlerini arttırırken, sevdikleri özellikleri de koruyabilecek. Kutsanmış ekipmanları kullanmak ise karakterlere özel görsel efektler ekleyecek. Şu anda kutsanabilir olan ekipmanlar Buzul Silahı ile Zırhı, Birinci Yıl dönümü Ekipmanı ve Orakçı Kanatları olmakla birlikte, ekipman listesi belirli aralıklarla değişecek.

EvilBane, birinci yıl dönümünü kutluyor

Matera Kabus modu eklendi

Ayrıca sınırlı bir süreliğine son derece zor olan Matera Kabus Modu oyuna ekleniyor. Bu bölümleri tamamlayan oyuncularsa Destansı ekipmanlar, Kutsanmış Ekipman Üretim Sistemi için malzemeler ve bol miktarda kristal ile Cennet Taşı gibi etkileyici hediyeler kazanacak.

Bunların yanında, Cila Taşı Akını’ndan ekipman üretiminde kullanılan Cila Taşı eşyaları elde edilebilecek. Bu eşyalar günlük olarak ve oyuncuların ulaştığı seviyeye göre verilecek. En yüksek karakter seviyesiyse 61 olacak ve bu yeni üst sınıra ulaşan oyunculara Destansı Buzul Yüzüğü hediye edilecek.

EvilBane oyununa 10 gün girişe Efsanevi Kanat hediye

Netmarble, EvilBane oyuncuları için bol miktarda ödül de hazırladı. 12 Mayıs’a kadar tüm oyuncular ilk giriş yaptıklarında beş Destansı Ekipman kazanacak. Bunun yanında bir giriş etkinliği düzenlenerek her gün Efsanevi Birinci Yıl dönümü Yüzüğü’nden Cennet Taşı’na pek çok farklı hediye dağıtılacak. Peş peşe 10 gün giriş yapma görevini tamamlayanlarsa Efsanevi Kanat kazanacak.

Dahası, Kutsanmış Ekipman Üretim Sistemi kullanarak ekipmanlarını Destansı Seviye 30 ve 40’a çıkaran oyunculara Efsanevi Büyülü Silah ve 30 Cennet Taşı hediye edilecek. Günlük Akın, Matera Tapınağı, Günlük Zindan, Lonca Savaşı ve Macera oynayanlar da ekipman işlemek için malzeme elde edebilecek. EvilBane oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Call of Duty: WWII Ön İnceleme yazımıza, Outlast 2 inceleme yazımıza ve Call of Duty: WWII için neden heyecanlanmamanızı söylediğimiz fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.