Menü
https://leadergamer.com.tr/dauntless-oyun-ici-gorseller/
Euro Truck Simulator 2 13 Ağustos 2017 10:21

Euro Truck Simulator 2 ile İtalya’ya gidiyoruz

SCS Software tarafından yeni Euro Truck Simulator 2 genişletme paketi duyuruldu. Yeni durağımız ise İtalya.


SCS Software, kendi internet sitesinden yaptığı yeni bir açıklama ile birlikte Euro Truck Simulator 2: Italia isimli yeni harita genişletme paketini duyurdu. SCS Software, yaptığı açıklamada, harita geliştirici ekiplerinin İtalya’yı olabildiğince gerçekçi bir şekilde oyuna yansıtmaya çalıştıklarını; Euro Truck Simulator 2: Italia ile şehrin hem zengin geçmişini, hem de modern endüstrisini göreceğimizi belirtti.

Euro Truck Simulator 2 ile İtalya'ya gidiyoruz

Eğer halihazırda Euro Truck Simulator 2 oynuyorsanız, zaten oyunun birkaç İtalya şehrini içeriğini biliyorsunuzdur. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre, bu harita genişletme paketi ile o oyunda bulunan şehirler de oldukça detaylanacak. Tabii ek paketi almasanız da şehirlerin detaylanmış halini görebileceksiniz. Bu, oyunculara ücretsiz bir şekilde sunulacak. SCS Software açıklamalarına göre bu ek paket, 2017 senesinin sonlarına doğru çıkacak fakat bu çıkış tarihi şu an kesin değil. Eğer her şey yolunda giderse, bu paket 2017 sonlarına doğru çıkacak. Bunu akıllarda bulundurmakta fayda var. Eğer sizler de Euro Truck Simulator 2: Italia ile heyecanlandıysanız, paket için yayımlanmış olan 6 adet görsele hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz. Pişman olmayacaksınız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör