Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 09.02.2022

Direksiyonu seti olanın da olmayanın da bayılarak oynadığı Euro Truck Simulator 2, her geçen gün yepyeni içeriklerle devamlılığını korumayı sürdürüyor, bildiğiniz gibi. Hatta şu anda, yolda olan Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia adında bir ek paket de mevcut. SCS Software tarafından henüz net bir tarih verilmemiş olsa da, Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia‘nın oynanışına ait video bizlerle paylaşıldı. Hemen aşağıda yer alan 20 dakika uzunluğundaki bu video, bizlere Vyazma’dan Kaluga’ya kadar olan bir yol macerasını gösteriyor. Dilerseniz, öncelikle bu video ile sizleri baş başa bırakalım.

Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia için Vyazma’dan Kaluga’ya giden yolculuk gösterildi

Peki, Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia’da neler yapabileceğiz? Sizin de aklınıza ilk olarak bu soru geldiyse, bu konuya da değinelim. Ek paketin Steam Mağazası sayfasında yazan bilgilerine bakacak olursak, Moskova ve çevresini bizlere sunacak, yeni harita olarak. Volga Nehri ve Oka Nehri gibi güzel manzaraların yanından geçeceğiz. Bu manzaraların tadını çıkararak, yolculuğumuzu gerçekleştireceğiz.

Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia’nın sunacakları, sadece bu kadar değil elbette. Aynı zamanda, yüzlerce yıllık şehirlerden de geçeceğiz. Bu da, bizlere Rus tarihi ile yüzeysel de olsa tanışma imkanı sunuyor. Derin ormanlardan bile geçeceğiz, yolda olan ek paket ile. SCS Software ekibi, ne yazık ki Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia‘nın ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi vermedi henüz. Fakat oynanış videoları da gelmeye başladığına göre, çıkışı çok da uzun sürmeyecektir diye düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.