Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: LeaderGamer, Editör Yazım tarihi: 23.04.2013

Dünkü haberimizde sizlerle Darksiders’ın yeni firmasının Nordic Games olduğunu duyurmuştuk. Bugün ise serinin iki eski geliştiricisi Nordic Games forumlarında oyunun yeni firmasına öğütler ve iyi(!) dileklerde bulundu.

20120417darksiders2“Yeni oyunu gözü pek yapın” diyerek konuşmasına başlayan serinin eski geliştiricilerinden Ryan Stefanelli şöyle devam etti: “Bizim yaptıklarımızı yapın. Dört kişilik co-op yapın ya da hiç yapmayın. İyi şanslar çocuklar, siz bizim çocuğumuzu evlat edindiniz.”

Diğer bir eski geliştirici Ben Cureton ise şöyle konuştu: “Eğer Darksiders ismini ilerletmek istiyorsanız DS ve DS 2’de yaptığımız güzel şeylere iyice odaklanın.”

Konuşmasına şaka ile karışık devam eden Stefanelli; “Seriyi geliştirmeye devam etmeyecekseniz bize haber verin. Oyunu elinizden almaktan mutluluk duyarız. Oyunun devamı önceki iki oyundan çok daha fazla gelir getirebilecek güçte” dedi.

Bu şakayla karışık son yorum aslında kafaları karıştırdı çünkü Ryan Stefanelli ve Ben Cureton, THQ‘nun iflasından sonra Crytek çatısı altına girdiler. Bildiğiniz gibi Crytek, Darksiders isim hakkını satın alma konusunda en iddialı adaylardan biriydi. Bakalım bu yorumlara cevap nasıl olacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.