Türkiye

Escape from Tarkov’dan yeni oyun içi ekran görüntüleri!

Escape from Tarkov’dan yeni oyun içi ekran görüntüleri!

Oyunda bol bol karşılaşacağımız ekranları yakından görelim.

Battlestate Games tarafından geliştirilen Escape from Tarkov’dan yepyeni oyun içi görseller yayımlandı. Paylaşılan bu görseller oyunda bol bol göreceğimiz ekranları, envanter sistemini ve menüleri gösteriyor. 

escape-from-tarkov-yeni (5)

Büyük bir ilgiyle beklenen hayatta kalma oyunu Escape from Tarkov‘un yayımlanan yeni ekran görüntülerinde, oyunun ana menüsüne, görev seçme ekranlarına, karakter bilgi ekranlarına, envanter sistemine, hatta ayarlar ve seçenekler menüsüne yakından bakma fırsatı elde ediyoruz.

Hikaye ağırlıklı bir oynanışa sahip olacak Escape from Tarkov, FPS ve RYO elementleri barındıran bir MMO oyunu olacak. Özel ordu yapılanmaları arasında devam eden savaş nedeniyle yol barikatlarıyla çevrelenen Rusya’nın Tarkov şehrinde geçecek oyun, pek çok oyuncu tarafından büyük bir heyecanla takip ediliyor.

Henüz çıkış tarihi duyurulmayan Escape from Tarkov hakkındaki gelişmeleri buraya tıklayarak oyunun resmi internet sitesinden takip edebilirsiniz. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri yayımlanan ekran görüntüleriyle baş başa bırakalım. 

escape_fom_tarkov_hud-1-1152x620

escape_fom_tarkov_hud-2-600x323

Yorumlar (1)

Bir Cevap Yazın