Escape from Tarkov için yeni görseller yayımlandı

Escape from Tarkov için yeni görseller yayımlandı

Bu görsellerde yeni Shoreline bölgesi gösteriliyor.

Battlestate Games tarafından geliştirilen Escape from Tarkov için yeni görseller yayımlandı. Oyun için yayımlanan bu görsellerde yeni Shoreline bölgesi gösteriliyor. Yapılan açıklamalara göre bu bölge, oyundaki en büyük bölgelerden bir tanesi ve senaryo kısmında ise, Tarkov’dan kaçış noktasına en yakın olan bölge. Shoreline isimli bu bölge, genel olarak terk edilmiş modern evlere, marketlere ve benzin istasyonlarına sahip. Yani oyunun diğer kısımlarındaki gibi depo şeklinde, iç karartıcı tasarımlar yok bu bölgede.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Escape from Tarkov için yeni görseller yayımlandı

Daha önce Battlestate Games, Escape from Tarkov’un uzatılmış alfa sürecini duyurmuştu ve bizler de, “Yapımcı Battlestate Games, Escape from Tarkov’un alfa aşamasının süresinin uzatıldığını ve bu aşamada oyunun alfa versiyonunu denemek, oynamak için yeni oyuncuları kabul edeceklerini belirtti. Escape from Tarkov’un girmiş olduğu bu uzatılmış alfa aşamasının, önceki haline göre değerlendirildiğinde, yeni gelen özellikler ile çok daha gelişmiş olduğunu söylemek mümkün. Oyunu önceden sipariş etmiş olan oyuncuların daha da büyük bir kısmı, Escape from Tarkov’u deneyebilecek.” demiştik bu konu hakkında.

O haberimiz, “Battlestate Games cephesinden gelen basın bültenine göre Escape from Tarkov’un yeni alfa sürecinde Woods ismi ile oyuna eklenen bir harita bulunmakta, oyuncuların baskın yapabileceği bölge, silahların tutukluk yapması ve tamir edilmeleri sistemi, birlikte gruplar oluşturarak baskınlara beraber katılma yeteneği, geliştirilmiş fizikler, hali hazırda bulunan sorunların düzeltilmesi ve performans konusunda optimizasyon gibi yeni özellikler ve düzeltmeler bulunacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunun uzatılmış alfa sürecine garantili katılımsa, özellikle bu zamanlarda biraz tuzlu. Alfa sürecine katılım şansını oyunun standart paket dışında alabileceğiniz bütün paketler ile elde edebiliyorsunuz fakat tahmin edebileceğiniz üzere sadece en tuzlu pakette garantili olarak katılım şansı bulunuyor. Escape from Tarkov’un 4 farklı ön sipariş paketi mevcut. Bunlar ise, Standart paket, Arkada Bırakılmış paket, Kaçış için Hazırlık paketi ve Karanlığın Köşesi sınırlı paket. Standart paket 34.99 Euro, Arkada Bırakılmış paket 57.99 Euro, Kaçış için Hazırlık paketi 79.99 Euro, Karanlığın Köşesi sınırlı paket ise 109.99 Euro’luk fiyat etiketlerine sahip. Paketlerin bütün detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 1 Euro’nun 3,84 Türk Lirası’nı gördüğü şu zamanlarda, gönül istediği gibi hareket edemiyor maalesef.” şeklinde devam etmişti ve bitmişti.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.