Avatar
Yazar: Mert Durmaz, Editör Yazım tarihi: 22.10.2016

Battlestate Games'in aksiyon ve rol yapma elementleri barındıran hikaye tabanlı MMO oyunu Escape From Tarkov'dan yeni görseller yayımlandı. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde geliştirici ekip yaptığı açıklamada, oyunun grafik motoruna yeni PBR özellikleri eklediğini ve bu sayede yapımın görsel kalitesini bir üst noktaya taşıdığını belirtmişti. Paylaşılan yeni ekran görüntülerinde de aynı konuya odaklanan Battlestate Games, entegre edilen yeni teknolojilerle adeta grafik şovu yapıyor.

Escape From Tarkov

Geliştirici ekip ekran görüntülerinin direkt olarak oyundan alındığını ve hiçbir müdahalede bulunulmadığını vurguluyor. Özellikle doku kalitesi ve genel ortam atmosferiyle aşırı iyi görünen Escape From Tarkov, bakalım ileride herhangi bir grafik düşüşü yaşayacak mı göreceğiz. Bu dönemde özellikle Ubisoft sayesinde çok alıştığımız bu grafik düşüşleri umarım bu oyun için gerçekleşmez.

Battlestate Games'in yeni olarak hangi teknolojileri oyunun grafik motoruna eklediğini merak ediyorsanız detaylı bilgilere buradaki haberimizden ulaşabilirsiniz. Kesin bir çıkış tarihi olmayan oyunun 2017 yılı içerisinde PC için çıkış yapması bekleniyor. Gelişmelere göre oyunun PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına da gelebileceğini ancak kesin bir duyuru olmadığını belirtelim. Paylaşılan yeni görsellere de aşağıdaki galerimizden ulaşabilirsiniz.

Escape From Tarkov

Escape From Tarkov

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.