Logo
Escape from Tarkov içerisinden Shoreline bölgesi için yeni görseller yayımlandı

Escape from Tarkov içerisinden Shoreline bölgesi için yeni görseller yayımlandı

Battlestate Games tarafından geliştirilen Escape from Tarkov, sürekli olarak yeni görseller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Battlestate Games tarafından geliştirilen Escape from Tarkov, sürekli olarak yeni görseller ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Oyun için yayımlanan yeni görsellerde ise oldukça sessiz, sakin bir havaya sahipmiş gibi görünen Shoreline bölgesi görünüyor. Shoreline bölgesi, oyunun ana haritasında oldukça büyük bir öneme sahip ve ayrıca bu bölge de oyunun en büyük bölgelerinden bir tanesi. Shoreline içerisinde terk edilmiş evler ile sıkça karşılaşabiliyorsunuz. Ayrıca, evler haricine benzin istasyonları, gemi tamir merkezleri, hava durumu takip merkezi gibi birçok ilgi çekici alan da bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Logo

Escape from Tarkov

Shoreline içerisinde bulunan en ilgi çekici yer ise Azure Coast. Burası bir sağlık merkezi ve bu sağlık merkezi içerisinde hidro elektrik ile çalışan birçok farklı bölge görebiliyorsunuz. Ayrıca bu bölgeden çıkış da yine Azure Coast’a yakın bir askeri geçiş bölgesinde bulunuyor. Eğer Escape from Tarkov için yayımlanan Shoreline görsellerine göz atmak isterseniz, sizler de hemen aşağıdaki galerimizi kullanabilirsiniz. Ardından da hem Shoreline hakkında, hem de genel olarak oyun hakkında yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Escape from Tarkov hakkında daha önce sizlere de, “Oyun henüz tam anlamıyla karşımıza çıkmaya hazır olmadığı için 2017 Temmuz’da yayımlanacak olan kapalı betada oyunun tüm içeriklerini göremeyeceğiz elbette. Biz, oyunun tüm içeriklerini göremesek de kapalı beta da bazı yeni içeriklere sahip olacak. Bu yeni içeriklerin arasında belki de en önemlisi oyun içinde olacak olan sigorta sistemi. Şöyle ki, bu sistem oyun içinde para ödediğiniz takdirde öldüğünüz zaman ekipmanınızı kaybetmemenizi, elinizde tutmanızı sağlıyor. Oyun içindeki bu sigorta sistemi oyuncuların işine oldukça yarayacak gibi duruyor, ayrıca kapalı betaya eklenen barışçıl bir tüccar sayesinde yeni ilaçlarla, yeni ganimetlerle tanışabileceğiz ve ürün alışverişinde bulunabileceğiz. Eğer oyun içi silahlara çok önem veriyorsanız size bir güzel haberimiz daha var. Oyun içerisinde silahımızı özelleştirmeye yarayan çeşit çeşit parçalarla ve cephane türleriyle karşılaşacağız.” demiştik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Logo

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.