Escape from Tarkov için kapalı beta tarihi açıklandı

Escape from Tarkov için kapalı beta tarihi açıklandı

Ayrıca oyun için yepyeni görseller de yayımlandı.

Şu günlerde haberlerini gördüğümüz ve Battlestate Games’in yapmakta olduğu oyun Escape from Tarkov için yeni bilgiler açıklandı. Görünüşe göre oyun, pek çok yeni şey sunmayı vaat ediyor. Yeni silahlar, yeni bir ticaret arayüzü ve oyun içinde ekipmanlarınızı garanti altına alan yeni bir sistemin oyunun kapalı betasında olacağı şimdiden açıklandı. Oyun daha yayımlanmadan ismini duyuracak gibi duruyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Escape from Tarkov

Eğer gerçekçi, çok oyunculu ve aynı zamanda da birinci şahıs nişancı özelliğine sahip bir oyun sizin için önemliyse, Escape from Tarkov bu konuda diğer oyunlara rakip olabilir. Oyun, Rusya’nın Tarkov adlı şehrinde geçiyor fakat Tarkov öyle bir şehir ki, içinde resmen bir savaş alanı barındırıyor. Tarkov’da dış dünyadan tamamen soyutlanmış bu savaş alanında, özel askeri firmalar kendi çıkarları için savaşıyor. Oyun henüz tamamlanmış olmasa da oyunculara oyun hakkında fikir vermek amacıyla yayımlanacak olan kapalı beta, 2017 yılının Temmuz ayında karşımıza çıkıyor olacak.

Oyun henüz tam anlamıyla karşımıza çıkmaya hazır olmadığı için 2017 Temmuz’da yayımlanacak olan kapalı betada oyunun tüm içeriklerini göremeyeceğiz elbette. Biz, oyunun tüm içeriklerini göremesek de kapalı beta da bazı yeni içeriklere sahip olacak. Bu yeni içeriklerin arasında belki de en önemlisi oyun içinde olacak olan sigorta sistemi. Şöyle ki, bu sistem oyun içinde para ödediğiniz takdirde öldüğünüz zaman ekipmanınızı kaybetmemenizi, elinizde tutmanızı sağlıyor. Oyun içindeki bu sigorta sistemi oyuncuların işine oldukça yarayacak gibi duruyor, ayrıca kapalı betaya eklenen barışçıl bir tüccar sayesinde yeni ilaçlarla, yeni ganimetlerle tanışabileceğiz ve ürün alışverişinde bulunabileceğiz. Eğer oyun içi silahlara çok önem veriyorsanız size bir güzel haberimiz daha var. Oyun içerisinde silahımızı özelleştirmeye yarayan çeşit çeşit parçalarla ve cephane türleriyle karşılaşacağız.

Son olarak ekleyelim, Escape from Tarkov oyununun kapalı betası, Unity Oyun Motoru’nun katkılarıyla ve çeşitli güncellemeleri eşliğinde oyunu erkenden satın alan oyuncular için oynanabilir olacak. En güncel haberler için sitemizi takip edebilirsiniz. Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.