Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.06.2020

Epic Games ekibi, bildiğiniz üzere her hafta bizlere ücretsiz oyun vererek mutlu etmeyi başarıyor. Geçtiğimiz hafta her ne kadar üzmüş olsa da, bu hafta oyuncuların yüzünü güldürecek gibi görünüyor. Epic Games ekibi, bu hafta Stranger Things 3 The Game ve AER isimli oyunları tamamen bedava olarak dağıtıyor.

Epic Games mağazasında Stranger Things 3 The Game ve AER tamamen bedava

Epic Games ekibi, 2 Temmuz 2020 saat 18.00’a kadar geçerli olan bu Stranger Things 3 The Game ve AER kampanyasını herkese sunuyor. Eğer siz de Stranger Things 3 The Game veya AER sahibi olmak isterseniz, tek yapmanız gereken şey oyunları hesabınıza eklemek. Oyunları hesabınıza ekledikten sonra oyunlar tamamen sizin oluyor. Daha sonrasında ise, dilediğiniz zaman oyunu indirip oynayabileceksiniz.

Stranger Things 3 The Game sahibi olmak isterseniz buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz. Eğer AER sahibi olmak isterseniz de, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfayı kullanabilirsiniz. Ayrıca, gelecek haftaki oyunlardan bir tanesi Conan Exiles iken, diğeri de Hue.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.