Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.02.2021

Herkese her hafta ücretsiz oyunlar sunan Epic Games ekibi, bu hafta da yüz güldürüyor. Çerezlik ve oynaması hoş bir yapımla karşımızda. Eğer henüz tanışmadıysanız, Epic Games üzerinde bedava dağıtılan Sunless Sea adındaki yapıma göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. 4 Mart 2021 tarihine kadar zamanınız var. Hatta, saat vermek gerekirse, 19.00’a kadar da zamanınızın olduğunu söyleyebiliriz. Bu yapımı nasıl bedava olarak hesabınıza ekleyebileceğinizi bilmiyorsanız, ondan da bahsedelim.

Epic Games Sunless Sea adındaki yapımı bedava veriyor

Öncelikle, bir Epic Games hesabınızın bulunması şart. Eğer yoksa, önce bir Epic Games hesabını kurun ve giriş yapın. Ardından, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz Sunless Sea mağaza sayfasına geçin. Buradan, normal satın alım yapar gibi ana oyunu satın alın. Zaten üzerinde 31 TL yerine ücretsiz olduğunu gösteren bir yazı bulunuyor. Sonrasında ise, dilediğiniz zaman indirip tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.