Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 20.08.2021

Verdiği ücretsiz oyunlarla adından sıkça söz ettiğimiz Epic Games, bu hafta vereceği ücretsiz oyunları duyurdu. Oyunları 26 Ağustos tarihine kadar Epic Games Store’dan ücretiz edinebilirsiniz. Ayrıca Epic Games gelecek haftanın ücretsiz oyununu da duyurdu. Epic Games verdiği ücretsiz oyunlarla oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor.

Bu haftanın ücretsiz oyunları Yooka-Laylee ve Void Bastards olarak açıklandı

Sizlere ücretsiz verilen oyunlardan ilk olarak Yooka-Laylee hakkında bahsetmek isteriz. Normal değeri 76 ₺ olan Playtonic tarafından geliştirilen Yooka-Laylee, piyasaya 11 Nisan 2017’de çıkan açık dünya platform türünde bir oyundur. Oldukça keyifli olduğunu dile getirmek isteriz. Kesinlikle denemelisiniz.

Diğer oyunumuz ise Blue Manchu tarafından geliştirilen Void Bastards, piyasaya 28 Mayıs 2019 tarihinde çıkmıştı. Aksiyon nişancı türünde olan oyunun piyasa değeri ise 49 ₺. Fena sayılmayacak mekanikleri olduğunu söyleyebiliriz. Kütüphanenizde durmasını tavsiye ederiz.

Her iki oyunu da 26 Ağustos tarihine kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyip, kalıcı sahibi olabilirsiniz.

Haftaya verilecek ücretsiz oyun ise Automachef

Epic Games haftaya Hermes Interactive’in geliştirdiği Automachef’i ücretsiz verecek. Oyunun 26 Ağustos’tan 2 Eylül’e kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz. 23 Temmuz 2019’da çıkan oyunu ailenizle eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız tam aradığınız türden bir oyun. Oyunun normal fiyatı ise 25 ₺ olarak belirlenmiş.

Ayrıca Epic Games’in ücretsiz oyun vermek için verdiği para ortaya çıktı

Epic’in mağazanın ilk dokuz ayında her biri geliştiricilerine farklı bir “satın alma parası” ödemeyi kabul etmiş. Epic şu ana kadar 38 ücretsiz oyun verdiğini belirtiyor.

Super Meat Boy, World of Goo ve Rime gibi oyunlar Epic’e 50.000 ABD Doları veya daha azına mal olurken, üç oyunun güvence altına alınması 1 milyon ABD Dolarından fazlaya mal oluyor: Subnautica 1,4 milyon ABD Doları, Mutant Year Zero 1 milyon ABD Doları ve Batman Arkham Collection 1,5 milyon ABD Doları. Epic Games’in gerçekten ücretsiz oyun vermek için dünyaları harcıyor desek tam yeridir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.