Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.03.2021

Fall Guys gibi son zamanlara damga vurmayı başarmış bir oyunu duymamış ve bilmeyen yoktur muhtemelen. Epic Games, Fall Guys oyununun arkasında bulunan Mediatonic ekibini satın aldı ve  artık Epic Games şirketinin bir parçası haline getirdi. Mediatonic ekibi, bu durumu Fall Guys için büyük bir zafer olarak dile getirdi. Epic Games’e katılmaları sayesinde, oyunu geliştirme ve olabildiğince çok oyuncuya sunabilme planlarını gerçekleştirebileceklerini söylediler.

Epic Games Mediatonic ekibini satın aldı ve bünyesine ekledi

Geliştirici tarafından verilen bilgilere göre, işler hala olduğu gibi devam edecek. Her sezon daha da genişlemeye devam edecekler. Daha fazla içerik, özellik, tur ve kostüm sunacaklar. Her ne kadar Epic Games bünyesine katılmış olsalar da, Steam ve PlayStation Store üzerinde oyunun yer alacağını söylediler. Dahası da, bu yıl yaz aylarında da Nintendo Switch ve Xbox sürümlerinin çıkış planına devam ettiklerini dile getirdiler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.