Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Mahmut Emin Uluç, Editör Yazım tarihi: 09.09.2021

Epic Games Store her hafta olduğu gibi ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunları belli oldu. Ayrıca Epic Games haftanın ücretsiz oyunlarını da duyurdu.

Epic Games’in bu haftaki ilk ücretsiz oyunu Nioh: The Complete Edition

16 Eylül’e kadar Nioh: Complete Edition’i ücretsiz şekilde kütüphanenize eklemeniz mümkün. Değeri 249,00 TL olan Nioh The Complete Edition oldukça zor bir oyundur. KOEI TECMO’nun sevilen aksiyon RPG oyununu 16 Eylül TSİ 18.00’a kadar ücretsiz olarak Epic Games Store kütüphanenize ekleyip kalıcı şekilde oynamanız mümkün. Oyunun sitesindeki yazıysa şu şekilde:

“Ölmeye hazır mısın? Team NINJA ve Koei Tecmo Games’in en yeni acımasız aksiyon oyununu deneyimle. Samuraylar çağında, yalnız bir gezgin Japonya kıyılarına çıkar. Aradığını bulmak için, ülkeyi istila eden korkunç savaşçılar ve doğaüstü Yokai ile savaşarak ilerlemeye devam etmek zorundadır.”

Epic Games’in diğer ücretsiz oyunu ise Sheltered

Unicube tarafından geliştirilen ve Team17 tarafından Mart 2016’da yayınlanan, strateji rol yapma oyunu Sheltered‘ı 16 Eylül tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize eklemeniz halinde kalıcı olarak sizin olacak. Normal değeri 25 TL olan hayatta kalma oyunu Sheltered oldukça ilginç bir oyun. Ek olarak oyun, geçtiğimiz zamanlarda Amazon Prime tarafından ücretsiz olmuştu. Sheltered, adından da anlaşıldığı üzere, bir sığınakta ailemizle birlikte hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz yönetim oyunu. Oyunun resmi sitesindeki yazıysa şu şekilde:

“Nefes nefese kalmışsın, korkmuşsun, sığınak hava kilidi arkandan güçlü bir sesle kapanıyor. Dışarı çıkmak zorunda olmamak isterdin, ancak zorundasın. Pes etmek çok daha kolay olurdu. Ancak etmiyorsun. Zorluk, açlık, susuzluk. Korku. Neden hayata tutunduğunu sürekli kendine hatırlatıyorsun. Bunu neden yaptığını. Sonra duyuyorsun. “Babacığım, geri döndün.” Eşinin yüzünde güller açıyor ve medikal malzemelerle dolu bir çantayı açıyorsun. Bunları nasıl topladığını onlara anlatmana gerek yok. Sen sadece bu çok zor zamanlarda bu küçük zaferinin tadını çıkarıyorsun.”

Ayrıca haftaya verilecek ücretsiz oyunlar duyuruldu

Ayrıca haftaya verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Oyunlardan ilki Double Stallion Games tarafından geliştirilip Nisan 2021’de piyasaya sürülen aksiyon, dövüş, platform oyunu Speed Brawl, ikincisi ise Choice Provisions tarafından geliştirilip Ocak 2016’da piyasaya sürülen strateji oyunu Tharsis. Her iki oyunu da 16 – 23 Eylül tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize kalıcı eklemeniz mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.