Epic Games bir sürü oyunu bedava dağıtıyor

Epic Games bir sürü oyunu bedava dağıtıyor

Epic Games bedava olarak bu sefer 4 tane oyun sunuyor!

Bildiğiniz üzere Epic Games ara ara oyuncularla ücretsiz oyunlar paylaşıyor. Bu sefer Epic Games alışageldiğimizden daha fazla oyunu bedava olarak dağıtıyor. Normalde 1-2 oyun olurken, an itibari ile dijital mağaza üzerinde 4 adet oyun tamamen ücretsiz olarak dağıtılmakta.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Epic Games, bu hafta oyunculara 4 adet oyun veriyor. Drawful 2, Gone Home, Hob ve Totally Reliable Delivery Service, bu hafta tamamen ücretsiz olarak verilmekte olan oyunlar. Fakat, tabii, bunları almak için de elinizi çabuk tutmanız gerekmekte çünkü zaman kısıtlı.

Drawful 2, Gone Home, Hob ve Totally Reliable Delivery Service an itibari ile bedava demiştik. Drawful 2, Gone Home ve Hob aynı gün sona eriyor olsa da Totally Reliable Delivery Service farklı bir gün sona eriyor.

Drawful 2, Gone Home ve Hob için son tarih 9 Nisan 2020 tarihi. Totally Reliable Delivery Service için son tarih ise 8 Nisan 2020. Yani daha 1 hafta civarında bir süreniz bulunuyor. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Epic Games bedava olarak kim bilir daha neler dağıtacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.