Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

En yüksek inceleme puanına sahip oyunlar (Eylül 2017)

En yüksek inceleme puanına sahip oyunlar (Eylül 2017)

Sizce bu inceleme puanlarını, bu oyunlar hak ediyor mu?

Kendinize yeni video oyunları satın alırken veya eski video oyunlarını keşfetmeye çalışırken, inceleme puanlarına da önem veriyorsanız, sizin için altın değerinde olan bu yazıyı, yine sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Çünkü bu yazımızda sizlere en yüksek inceleme puanına sahip oyunları sıralayacağız. Bu sayede, içerisinde bulunduğumuz sene içerisinde piyasaya sürülen oyunlardan hangileri, en iyi oyun rahatlıkla görebileceksiniz. Bu sıralamamızı hazırlarken OpenCritic istatistiklerini kullanacağız ve dediğimiz gibi, sadece 2017 senesinde piyasaya sürülmüş olan oyunları ele alacağız. Bunun sebebi, OpenCritic ekibinin oyun kütüphanesinin çok geniş olmaması. Son olarak söyleyelim, bu yazımızı düzenli olarak güncelleyeceğiz. Böylece en yüksek inceleme puanına sahip oyunlar sıralamamızı güncel olarak sürekli takip edebileceksiniz. Her ay başında veya ortasında bu yazımızı kontrol etmeyi unutmayın!

Son Güncellenme Tarihi: 13 Eylül 2017

En yüksek inceleme puanına sahip oyunlar (Ağustos 2017)

 1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild – 96 Puan
 2. Persona 5 – 95 Puan
 3. Mario Kart 8 Deluxe – 92 Puan
 4. Chess Ultra – 91 Puan
 5. Shovel Knight: Treasure Trove – 90 Puan
 6. Paradigm – 89 Puan
 7. Nier: Automata – 89 Puan
 8. Horizon Zero Dawn – 89 Puan
 9. Hollow Knight – 89 Puan
 10. Rayman Legends: Definitive Edition – 89 Puan
 11. Lone Echo – 89 Puan
 12. XCOM 2: War of the Chosen – 89 Puan
 13. Metroid: Samus Returns – 88 Puan
 14. What Remains of Edith Finch – 88 Puan
 15. Final Fantasy XIV: Stormblood – 88 Puan
 16. Nioh – 88 Puan
 17. Robo Recall – 88 Puan
 18. Galactic Civilizations III: Crusade – 88 Puan
 19. Injustice 2 – 88 Puan
 20. Sonic Mania – 88 Puan

 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın