Türkiye

Steam Yaz İndirimleri 2017 – En iyi indirimler

Steam Yaz İndirimleri 2017 – En iyi indirimler

Steam Yaz İndirimleri 2017 başladı ve bu indirimleri kesinlikle kaçırmamanız gerekiyor.

Steam Yaz İndirimleri 2017, sonunda start aldı ve oyuncular, Valve ekibinin dijital platformu olan Steam’e akın etmeye başladı. Binlerce oyunun indirime girdiği bu etkinliğin detaylarına geçmeden önce, dilerseniz küçük bir açıklama yapalım Steam Yaz İndirimleri 2017 hakkında. Bu indirim etkinliği, Valve tarafından düzenli bir şekilde gerçekleştirilir. Valve, genelde de sezonluk ve büyük indirimler gerçekleştirir Steam üzerinde. Bu indirimler; kış başlangıcında, ilkbahar başlangıcında ve sonbahar başlangıcında da olur. Yaz aylarında gerçekleşen Steam yaz indirimleri 2017 etkinliğiyse, şimdi başladı. Bu yazımızda ise en iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatlarına göz atacağız.

Şimdi gerçekleşen yaz indirimleri, Valve tarafından düzenlenen, en büyük indirim etkinliği olarak lanse edilir. Bunun sebebiyse, yaz indirimlerinde genelde büyük ve pahalı oyunlar, %90 gibi çılgın indirim oranlarını bile görebilme ihtimalinin bulunuyor olması olarak gösterilir. Bu yazımızda da dediğimiz gibi, en iyi indirimleri sizlere sunmaya çalışacağız. Birçok farklı kategori altında, tüm oyunculara hitap eden, genel bir rehber yazısı olacak bu. Şimdiden söyleyelim efendim. İşte en iyi Steam yaz indirimleri!

En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları - Leadergamer

En iyi Steam yaz indirimleri: 1 TL ile 20 TL Arasındaki En İyi Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliğinin başlaması ile oyuncular, Steam üzerinde binlerce oyunun arasında kaybolmuş olabilir. Steam yaz indirimleri 2017 etkinliğinin başlaması ile birlikte, birçok pahalı oyun, yüksek indirim oranları ile karşılaştı. Böyle olunca da, 20 TL ve daha da altında yeni fiyat etiketleri görebildik. Bu yazımızda ise sizlere bu oyunları sunacağız. Eğer bütçeniz oldukça düşükse veya az para ile çok oyun almak istiyorsanız, 20 TL altındaki oyunları tercih etmek isteyebilirsiniz. Hemen aşağıda ise sizlerle, fiyat etiketi 20 TL ve daha aşağısındaki en iyi oyunları sunacağız. Bakalım almaya değer bir oyun bulabilecek misiniz listemizden? İşte en iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları dahilinde, 1 TL ile 20 TL arasındaki oyunlar!

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar

En iyi Steam yaz indirimleri: 21 TL ile 60 TL Arasındaki En İyi Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliğinin başlaması, birçok oyuncuyu Steam platformuna çekti. Oyuncular, bu indirimlerden en iyi şekilde yararlanmak isterken, bütçelerine uygun, kaliteli oyunlar almak isteyebilirler. Bizler de, bu yüzden, bu yazımızda, Steam yaz indirimleri 2017 etkinliği sırasında alabileceğiniz, fiyatı 21 TL ile 60 TL arasında olan, en iyi oyunları sizlere sunacağız. Sizler de bu yazımızı kullanarak, bütçenizi en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Bütçenizi sağlıklı bir şekilde kullanarak, indirimlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz ve boşa para harcamaktan kaçınmış olursunuz. İşte en iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları dahilinde, 21 TL ile 60 TL arasındaki oyunlar!

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimleri 2017 – 21 TL ile 60 TL arasındaki en iyi oyunlar

En iyi Steam yaz indirimleri: 61 TL ile 100 TL Arasındaki En İyi Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri 2017, Valve tarafından başlatıldı ve PC oyuncuları, Steam platformuna akın etmeye başladı. Bu dijital platform, yoğunluktan ötürü bazen çökse de, bağlantı sorunları ile karşımıza çıksa da, oldukça güzel indirimlere ev sahipliği yapıyor. Bu yazımızda ise, o indirimler arasından, biraz daha pahalı olanlara göz atacağız. Çünkü bu yazımızda, Steam yaz indirimleri 2017 sırasında, 61 TL ile 100 TL arası fiyat etiketine sahip olan, en iyi oyunlara göz atacağız. Evet, her ne kadar bu indirimlerde 5 TL fiyat etiketine bile sahip oyunlar bulunsa da, bazen kaliteyi sadece yüksek bedeller ödeyerek satın alabiliyoruz. Bu oyunlar da, o kaliteli yapıtlar oluyor işte. Hazır biraz da olsa indirime girmişken bu yapıtlar, kaçırmadan satın almanızı öneriyoruz. İşte en iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları dahilinde, 61 TL ile 100 TL arasındaki oyunlar!

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimleri 2017 – 61 TL ile 100 TL arasındaki en iyi oyunlar

En iyi Steam yaz indirimleri: En İyi Aksiyon ve Macera Oyunları

Eğer aksiyon ve macera oyunlarından hoşlanıyorsanız, o hep almak istediğiniz ama fiyatından ötürü alamadığınız oyunları satın almanın vakti gelmiş olabilir. Neden mi? Çünkü Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliği, Valve tarafından başlatıldı. Steam yaz indirimleri 2017 etkinliği dahilinde, birçok güzel oyun indirime girdi ve bu oyunlar arasında, sizlerin sevebileceği güzel aksiyon ve macera oyunları da bulunuyor. Tabii bu oyunları, indirimdeki binlerce oyun arasında bulamıyor olabilirsiniz. Bizler de, sizler için bu yazıyı hazırlıyoruz. Peki, amacımız ne? Amacımız, Steam Yaz İndirimleri 2017 dahilinde indirime giren en iyi aksiyon ve macera oyunlarını sizlere sunmak!

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi aksiyon ve macera oyunları

En iyi Steam yaz indirimleri: En İyi Erken Erişim Oyunları

Eğer erken erişim oyunlarından hoşlanıyorsanız, Steam sizler için cennet olmalı. Zaten erken erişim mantığını hayatımıza sokan platform da Steam oldu. Evet, bu özelliği kötüye kullanan geliştiriciler oldu. Bu geliştiricilerin oyunları, yıllarca erken erişimden çıkmadı ve haksız kazanç sağladı. Fakat bazı geliştiriciler de var ki, erken erişim oyunları ile, aldıkları paranın hakkını verdiler. O oyunlar, tam zamanında erken erişimden çıktı veya tam gazla şu an gelişmeye devam ediyor. Bu yazımızda ise, Steam Yaz İndirimleri 2017 sırasında indirime giren en iyi erken erişim oyunlarını sizlere sunacağız. Çünkü Steam yaz indirimleri 2017 etkinliği başladı ve bu indirimler ile, bu erken erişim oyunlarını kesinlikle satın almanız gerekiyor!

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi erken erişim oyunları

En iyi Steam yaz indirimleri: En İyi Rol Yapma Oyunları

Rol yapma oyunları, genelde video oyunları dünyasının en geniş oyunları oluyorlar. Bu yüzden de, zaman zaman oldukça pahalı fiyat etiketlerine sahip rol yapma oyunlarını görüyoruz. Fakat bu pahalı fiyat etiketleri, Steam Yaz İndirimleri 2017 etkinliğinin başlaması ile birlikte, kayboluyor olabilir. Çünkü Steam yaz indirimleri 2017 etkinliği ile birlikte birçok rol yapma oyunu da indirime girdi. Bizler ise, sizlerle paylaştığımız bu yazımızda, indirime giren en iyi rol yapma oyunlarını sizlere aktaracağız. Böylece, binlerce oyunun indirime girdiği bu etkinlikten, en iyi rol yapma oyunlarını, en uygun fiyatlarla oynamaya başlayabileceksiniz. İşte Steam yaz indirimleri 2017 sırasında indirime giren en iyi rol yapma oyunları!

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimleri 2017 – En iyi rol yapma (RPG) oyunları

En iyi Steam yaz indirimleri: En Ucuz Oyunlar

Steam Yaz İndirimleri 2017 başladı ve bizler de, sizlerin karşısına birçok farklı Steam yaz indirimleri 2017 haberi ile çıktık. Bu haberlerimizde, belli fiyat aralıklarındaki oyunları ve belli türdeki oyunları sizlere sunduk. Fakat hiç, indirim dahilinde ucuzlayan, en yüksek indirim oranını gören, fiyat etiketi olarak en düşük olan oyunları sunmadık. Bu yüzden, böyle bir yazı hazırlamaya karar verdik. Bu yazımız ile, Steam Yaz İndirimleri 2017 dahilinde, en çok ucuzlayan oyunları, sizlere sunacağız. Eğer çok kısıtlı bütçeniz varsa, kütüphanenizi genişletmek istiyorsanız veya sadece kart kasmak istiyorsanız, bu en ucuz oyunlar, muhtemelen çok işinize yarayacaktır.

İlgili haberi okumak için tıklayın: Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın