Şu an devam eden PlayStation indirimlerinden nasıl yararlanabilirsiniz?

Şu an devam eden PlayStation indirimlerinden nasıl yararlanabilirsiniz?

Yeni PlayStation oyunları için önce eskileri oynamak lazım.

PlayStation Store üzerinde şu an bir indirim sürüyor ki, bu indirim dahilinde PlayStation markasına ait birçok özel oyun indirimde. Peki, bu indirimleri nasıl değerlendirebilirsiniz? Bu sorunun cevabını, sizlere bu yazımızda anlatacağız. Sony cephesinden PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için birçok özel oyun yayımlanacak. Bu yüzden, şu an aktif olan indirimleri, o oyunlara hazırlanmak için kullanabilirsiniz. Peki, hangi gelecek oyun için, hangi eski oyunu alacaksınız indirimden? Sony, bunu bizler için hazırladı. Bizlerin görevi de, bunu size aktarmak olacak. Dilerseniz başlayalım yazımıza.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Şu an devam eden PlayStation indirimlerinden nasıl yararlanabilirsiniz?

Uncharted: The Lost Legacy mi oynayacaksınız?

Eğer Uncharted: The Lost Legacy isimli dev gibi senaryo genişletme paketini oynamayı düşünüyorsanız, bu oyuna atlamadan önce indirimlerden Uncharted 4: A Thief’s End almak isteyebilirsiniz. Evet, Uncharted 4: A Thief’s End ile Uncharted: The Lost Legacy tamamen bağlantılı olmayacak ama yine de oynamanızda fayda var çünkü bu genişletme paketi, ana oyundan sadece birkaç yıl sonrasını konu alıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Uncharted: The Lost Legacy, her ne kadar serinin son oyununun birkaç sene sonrasında geçiyor olsa da, karşımıza çıkacak karakter, hatta kontrolünü ele alacağımız karakter, serinin önceki oyunlarında bol bol yer alıyordu. Bu yüzden serinin önceki oyunlarını da oynamak isteyebilirsiniz evrene daha fazla hakim olmak için. Eğer bu şekilde düşünüyorsanız, tercih edeceğiniz oyun Uncharted: The Nathan Drake Collection olmalı.

maxresdefault (1)

Yeni God of War oyununu mu oynayacaksınız?

E3 2016 sırasında duyurulan yeni God of War oyunu, serinin diğer oyunlarına göre biraz farklı. Çünkü oyun artık 3. şahıs bakış açısından bizleri oynatıyor ve bazı rol yapma oyunu ögeleri bulunuyor. Bu yüzden serinin eski oyunlarını oynadıktan sonra, yeni oyunda çok farklı hissedebilirsiniz. Fakat bu demek değil ki, eski God of War oyunlarını kesinlikle oynamamalısınız. Şu an PlayStation 4 üzerinde 1 adet God of War oyunu var. O da God of War III Remastered.

maxresdefault (2)

Detroit: Become Human oyununu mu oynayacaksınız?

Detroit: Become Human, bu güne kadar gördüğümüz üzere inanılmaz bir derecede senaryo odaklı olacak. Bu yüzden kendinizi Heavy Rain veya Beyond: Two Souls oyunları ile hazırlayabilirsiniz. Evet, bu iki oyun da orijinal olarak PlayStation 3 için çıktı ama PlayStation 4 sahipleri de bu iki oyunun tadına bakabiliyorlar. Hatta bu iki oyun şu an tek bir paket içerisinde satılıyor. Bu yüzden bu iki oyunun indirimini kaçırmamanız lazım.

maxresdefault (3)

The Last of Us Part II oyununu mu oynayacaksınız?

Eğer The Last of Us Part II oynamayı planlıyorsanız, tek bir seçenek var ortada. Serinin ilk oyununu oynayacaksınız. The Last of Us, haberimizdeki diğer oyunlar gibi orijinal olarak PlayStation 3 için çıkmıştı ama oyunun Remastered sürümü, PlayStation 4 üzerinde 60 FPS olarak mevcut. Hatta aynı oyunun PlayStation 4 Pro sürümü, doğal 4K çözünürlük bile sunuyor. Bu yüzden eğer serinin ikinci oyununu oynamayı planlıyorsanız, bu kusursuz yapıtı da mutlaka oynamanız gerekiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.