En Güzel 5 Türk Yapımı Mobil Oyun

En Güzel 5 Türk Yapımı Mobil Oyun

Gelişen oyun sektöründe yapımcılar artık mobil oyunlara yönelmeye başladı.

Bunun sebebi hem yapması kolay olması, hemde daha çok kişiye erişebilmenin kolay olması olabilir. Mobil oyunlarda Türklerin yaptığı oyunları desteklemek ülkemizin bu alanda.gelişmesinde katkı sağlayabilir. Bugün sizlere bu alanda Türklerin yaptığı 5 mobil oyunu derledim.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
  • Manuganu (seri)

Alper Sarıkaya‘nın yaptığı 3 boyutlu platform oyunu. Önümüze çıkan engelleri geçtiğimiz değişik temalara sahip güzel bir oyun.

kafa topu 2

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
  • Egg Story (seri)

Efe Berk Uçar‘ın yaptığı hikayeli bir yapıya sahip Mario tarzında güzel bir oyun. Bir yumurta olduğunuz oyunda sevdiğimiz kızı kurtarmaya çalışıyoruz.

egg story

  • Kafa Topu (seri)

Tüm dünyada geniş kitlelere sahip olan İzmo Bilişim‘in yapmış olduğu oyun serisi. 2 boyutlu bir ortamda futbol oynadığımız multiplayer bir oyun.

kafa topu 2

  • Nusrat (seri)

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı‘nın yaptığı Çanakkale Savaşı‘nda ki denizlere mayın döşeyen Nusrat Gemisi‘ni kontrol ettiğimiz tarihsel açıdan eğitici ve eğlenceli bir oyun.

kafa topu 2

  • Osmanlı Devri

Osmanlı Dönemi‘nde geçen bir obanın beyi olarak başlayıp büyük bir imparatorluğa kadar ilerleyebildiğimiz, seferlere katılıp taktikler geliştirdiğimiz bir oyun.

osmanlı devri

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.