Menü
https://leadergamer.com.tr/rockstar-games-gta-vice-city/
Grand Theft Auto V , GTA 5 3 Ağustos 2017 12:31

Bu güne kadar yapılmış en gerçekçi Grand Theft Auto V grafik modu şimdi indirilmeye açık

Söylenene göre bu Grand Theft Auto V grafik modu, Forza Horizon 3 grafiklerinden esinlenerek geliştirilmiş.


Grand Theft Auto V topluluğu tarafından çok iyi tanınan Razed, NaturalVision Remastered isimli grafik modunu indirmeye açtı. Razed isimli bu mod geliştiricisi, NaturalVision modunun Remastered sürümünü çıkartabilmek için, geride bıraktığımız 6 ay boyunca, neredeyse 1600 saat boyunca çalıştı. Öyle ki, modun yayımlanan görsellerini ve videosunu gördüğünüz zaman, bu 1600 saatin gerçekten de kusursuz bir iş çıkarttığını sizler de göreceksiniz. Mod geliştiricisinin söylediğine göre, kendisi bu GTA 5 modunu hazırlarken, Forza Horizon 3, Watch Dogs ve Grand Theft Auto IV grafiklerinden esinlenmiş.

GTA 5

2 gün önce güncellenen bu GTA 5 modunu indirmek istiyorsanız, bu sayfayı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Ayrıca modu oyununuza kurmadan önce, galerimizdeki görseller ve mod geliştiricisi tarafından yayımlanan oyun içi bir videoya da göz atmanızı öneriyoruz. Çünkü bu grafikler, bilgisayarı geçin, komple apartmanı yakacak seviyede.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör