Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar (7 Mayıs 2018 – 14 Mayıs 2018)

Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar (7 Mayıs 2018 – 14 Mayıs 2018)

Ülkemizde geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar arasında hala PUBG var.

E3 2018 yaklaşırken, oyun dünyası durağanlığından kurtulup canlanmaya hazırlanıyor. Üniversite ve liselerin tatil dönemlerinin yaklaşması ile birlikte oyun satışları da yükselişe geçiyor. Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar arasında artık listelerde görmeye alıştığımız isimlerin yanı sıra sürprizler de bulunuyor. Dilerseniz hemen aşağıdan yazımızı okumaya devam ederek bahsettiğimiz oyunların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Far Cry 5 Crack Lost en çok satan oyunlar

E3 2018 ile başlayacak olan “hangi oyunu almayalım” sorusunun neden olduğu kararsızlık dönemine girmeden önce, yaklaşık bir ayınız bulunuyor. Geçtiğimiz hafta, oyuncuların en çok satın almayı tercih ettiği oyun Far Cry 5 olurken, onun hemen arkasından EA Originals oyunu olan A Way Out geliyor. Listede bizi şaşırtmayan PUBG gibi isimler bulunsa da, Witch It ve Raging Justice’i görmek oldukça ilginç. Dilerseniz, hemen aşağıdan geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar listesinin tamamına göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra, 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımızı inceleyerek önümüzdeki oyunlar hakkında bilgi almayı da unutmayın.

Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar:

  1. Far Cry 5
  2. A Way Out
  3. Football Manager 2018
  4. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
  5. BATTLETECH
  6. Witch It
  7. Raging Justice
  8. Project Cars 2
  9. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
  10. Warhammer: Vermintide 2

PUBG bu kadar uzun süre boyunca listelerde kalmayı nasıl başarıyor?

Battle Royale türünün oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olduğunu tespit eden Bluehole, ilk başarılı hamlesini oyunu yayımladığı anda yapmıştı. Oyun piyasasının ortamı sarsacak bir oyuna ihtiyaç duyduğu günlerde ortaya çıkarak oyunculara farklı bir deneyim vaat etti. Geliştiricilerin PUBG’yi sürekli olarak güncel tutması ve topluluktan alınan geri bildirimlere paralel olarak hareket edilmesi de oyunun başarı merdivenindeki yerini garantilemiş oldu. Dilerseniz buraya ilerleyerek siz de oyunu Playstore üzerinden satın alıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın