Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 28.05.2018

E3 2018 yaklaşırken, oyun dünyası durağanlığından kurtulup canlanmaya hazırlanıyor. Üniversite ve liselerin tatil dönemlerinin yaklaşması ile birlikte oyun satışları da yükselişe geçiyor. Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar arasında artık listelerde görmeye alıştığımız isimlerin yanı sıra sürprizler de bulunuyor. Dilerseniz hemen aşağıdan yazımızı okumaya devam ederek bahsettiğimiz oyunların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Dark Souls RYO

E3 2018 ile başlayacak olan “hangi oyunu almayalım” sorusunun neden olduğu kararsızlık dönemine girmeden önce, yaklaşık bir ayınız bulunuyor. Far Cry 5, geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da listenin birinci sırasında bizlerin karşısına çıkıyor. Bir süredir listelerde görmediğimiz PES 2018 ise, Playstore tarafından düzenlenen büyük indirimin ardından kendine yer bulmuş gibi görünüyor. Bunun yanı sıra, 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımızı inceleyerek önümüzdeki oyunlar hakkında bilgi almayı da unutmayın.

Geçtiğimiz hafta en çok satan oyunlar:

  1. Far Cry 5
  2. Pro Evolution Soccer 2018
  3. Football Manager 2018
  4. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS
  5. A Way Out
  6. BATTLETECH
  7. WWE 2K18
  8. Sid Meier’s Civilization V
  9. Witch It
  10. Dark Souls: Remastered

PUBG bu kadar uzun süre boyunca listelerde kalmayı nasıl başarıyor?

Battle Royale türünün oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olduğunu tespit eden Bluehole, ilk başarılı hamlesini oyunu yayımladığı anda yapmıştı. Oyun piyasasının ortamı sarsacak bir oyuna ihtiyaç duyduğu günlerde ortaya çıkarak oyunculara farklı bir deneyim vaat etti. Geliştiricilerin PUBG’yi sürekli olarak güncel tutması ve topluluktan alınan geri bildirimlere paralel olarak hareket edilmesi de oyunun başarı merdivenindeki yerini garantilemiş oldu. Dilerseniz buraya ilerleyerek siz de oyunu Playstore üzerinden satın alıp oynamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.