En çok oynanan PC oyunları (Ağustos 2017)

En çok oynanan PC oyunları (Ağustos 2017)

En çok oynanan PC oyunları listesinde sizi şaşırtan bir oyun oldu mu?

Video oyunlarının kaynak platformu olan PC, birçok farklı video oyununa da ev sahipliği yapıyor. Peki, PC oyuncuları bu oyunlardan en fazla hangisini oynuyor? Bu sorunun cevabını sizlere Newzoo ve Overwolf sayesinde her ay verebileceğiz. Çünkü Newzoo ve Overwolf, her ay düzenli olarak yayımladıkları raporlar sayesinde en çok oynanan PC oyunlarını oyunculara sunuyorlar. Fakat belirtelim, birazdan sizlere sunacağımız en çok oynanan PC oyunları listesinde sadece Overwolf sisteminin içerisinde olan oyunlar bulunuyor. Bu yüzden bazı oyunların eksik olduğunu fark edebilirsiniz. Bu konuda yapabilecek bir şeyimiz yok ne yazık ki.  Son olarak söyleyelim, bu yazımız düzenli olarak güncellenecektir. Bu yüzden, her ayın ilk veya ikinci haftasında bu yazıyı tekrar ziyaret etmeyi unutmayın!

Son Güncellenme Tarihi: 13 Eylül 2017

En çok oynanan PC oyunları (Temmuz 2017)

En çok oynanan PC oyunları (Ağustos 2017)

 1. League of Legends
 2. Hearthstone: Heroes of Warcraft
 3. Minecraft
 4. Counter-Strike: Global Offensive
 5. PlayerUnknown’s Battleground
 6. World of Warcraft
 7. Overwatch
 8. Grand Theft Auto: San Andreas Multiplayer
 9. World Of Tanks
 10. Rocket League
 11. Grand Theft Auto V
 12. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege
 13. Farming Simulator 15
 14. Dota 2
 15. Guild Wars 2
 16. Garry’s Mod
 17. Warface
 18. Diablo III
 19. ARK: Survival Evolved
 20. Path of Exile

 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın