Logo
Shameless başrolü Emmy Rossum’dan yerli yapım Bizim Hikaye’ye yorum geldi

Shameless başrolü Emmy Rossum’dan yerli yapım Bizim Hikaye’ye yorum geldi

Pek de olumlu yorumlar olduğu söylenemez.

Kısa süre önce çekimleri başlamış ve dün itibariyle ilk fragmanını yayımlanmış olan Bizim Hikaye dizisi sosyal medyada oldukça çok konuşuldu. Tabii yerli Shameless dizimiz sadece ülkemizde konuşulmadı. Yurt dışında da konuşuldu. Bizim yerli dizimiz hakkında yorum yapan bir isim ise, Shameless dizisinde Fiona karakterini canlandıran Emmy Rossum idi. Fiona karakteri, Bizim Hikaye dizisinde Hazal Kaya‘nın Filiz canlandırmasıyla karşımıza çıkıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR
Logo

Shameless başrolü Emmy Rossum, Bizim Hikaye dizisini yorumladı

Emmy Rossum, “Türkiye’de Jimmy Steve ve Fiona bu mu? Liam bebek ve bozuk çamaşır makinesi?!” şeklinde bir yorumla Shameless başrolü, Bizim Hikaye dizisinin ilk fragmanı hakkındaki düşüncelerini aktardı. Dilerseniz bu yorumun orijinalini hemen aşağıdaki Twitter bağlantısından da görebilirsiniz. Yine bayrakları asmamız gerekecek ama bu sefer gururlu bir şekilde mi asarız, tam tersi mi olur, bilemiyoruz.

Emmy Rossum: “Türkiye’de Jimmy Steve ve Fiona bu mu? Liam bebek ve bozuk çamaşır makinesi?!” şeklinde bir yorumla Shameless başrolü, Bizim Hikaye dizisinin ilk fragmanı hakkındaki ilk düşüncelerini aktardı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.