Emma Stone ile Death Stranding içerisinde karşılaşabiliriz

Emma Stone ile Death Stranding içerisinde karşılaşabiliriz

Emma Stone, oyuna ayrı bir hava katacaktır.

Şimdilik sadece PlayStation 4 platformu için çıkışını gerçekleştirecek olan Death Stranding, oldukça zengin bir kadroya sahip. Her şeyden önce, oyunun yapımcısı zaten Hideo Kojima. Oyunun oyuncu kadrosu ise ayrı bir güçlü. Mesela The Walking Dead serisi ile tanınan Norman Reedus, Rogue One: A Star Wars Story ve Doctor Strange yapıtlarında bol bol gördüğümüz Mads Mikkelsen ve ünlü yönetmen Guillermo del Toro, bu oyun içerisinde bulunuyor. Fakat görülen o ki, La La Land, The Amazing Spider-Man 2 ve Irrational Man yapıtlarında gördüğümüz, daha önce de Sleeping Dogs oyununda yer almış olan Emma Stone da Death Stranding içerisinde olacak. Dilerseniz haberimize biraz daha detaylı bir şekilde giriş yapalım. Ne dersiniz?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Emma Stone ile Death Stranding içerisinde karşılaşabiliriz

Hideo Kojima, yakın bir geçmişte bazı gönderiler yayımladı Twitter üzerinden. Bu gönderiler, genelde oyunun hareket yakalama seansları sırasında çekilen fotoğrafları barındırıyordu içerisinde. Bu görsellerin bir tanesinde, ki bu görseli hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz, bir bayan kafasına benzeyen öge bulunuyor. Bu demek oluyor ki, hareket yakalama seansları sırasında bir bayan görev almış olabilir veya alacak olabilir. Çünkü hazırlığı yapılmış. Fakat oyunun yapımcısı, bu bayanın kim olduğunu söylemedi. Onun yerine, bazı ipuçları bıraktı.

C5V3RgZUEAADRwr

Peki, bu yukarıdaki bayan cisminin Emma Stone’a ait olduğunu nereden biliyoruz? Aslında kesin olarak bilmiyoruz fakat Emma Stone ile Hideo Kojima arasında bazı iletişimler oldu geçmişte. Mesela ilk olarak Hideo Kojima, Emma Stone’un en son projelerinden olan La La Land’ı birçok kez övmüştü. Bundan daha da önce, Aralık 2016 tarihinde, Hideo Kojima birçok gönderi paylaşmıştı Emma Stone hakkında. Hideo Kojima, bu bayanın ne kadar başarılı olduğundan ve bir hayranının olduğunu söylüyordu. Fakat bizlerin bu durum hakkındaki kanıtları bu kadar zayıf değil. Yukarıda gördüğünüz o bayan cisminin başka bir görselini paylaşmıştı Hideo Kojima. Bu paylaşıma isterseniz hemen bir göz atalım. Bakalım bir şey dikkatinizi çekecek mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

C5UNtzEVYAEzPBR

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi, paylaşılan bu görselde, bahsi geçen bayan objesinin bir bere giydiğini görüyoruz. Bu berenin üzerinde de Lionsgate yazıyor. Peki, Lionsgate’in ne olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız, hemen söyleyelim: Lionsgate, La La Land yapım aşamasında doğrudan bulunan stüdyonun adı. Bize soracak olursanız, bahsi geçen aktris, gerçekten de Death Stranding projesi içerisinde. Çünkü bu kadar tesadüf bizce olamaz. Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.