Emma Stone’un Death Stranding karakterine ait bir görsel sızdırıldı

Emma Stone’un Death Stranding karakterine ait bir görsel sızdırıldı

Eğer gerçekse, karakter kusursuz görünüyor.

Hideo Kojima ve Hideo Kojima yönetimindeki Kojima Productions, şu sıralar PlayStation 4 için özel bir oyun geliştiriyor. Bu oyunun adı Death Stranding ve içerisinde birçok ünlü isim bulunuyor. Bu ünlü isimlerden bir tanesi zaten oyunun tasarımcısı olan Hideo Kojima. Fakat Hideo Kojima haricinde oyunun kadrosunda Mads Mikkelsen, Norman Reedus ve Guillermo del Toro isimleri de bulunuyor. Bu üç ismi de daha önce hiç duymadıysanız, hemen küçük bir açıklama yapalım. Mads Mikkelsen, Doctor Strange ve Hannibal serileri ile, Norman Reedus, The Walking Dead ve American Dad! serisi ile ve son olarak da Guillermo del Toro, The Strain serisi ile tanınıyor. İşte bu zengin kadroya büyük bir ihtimalle Emma Stone da katılmış olabilir. Hatta bu haberimizde sizlere Emma Stone isminin oyun içerisindeki karakterinin görselini de sunacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Emma Stone'un Death Stranding karakterine ait bir görsel sızdırıldı

Şubat 2017 ve içerisinde bulunduğumuz Mart ayı içerisinde sizlere birkaç haber sunmuştuk. Bu haberlerde, Death Stranding içerisinde Emma Stone’un olacağı hakkındaki kanıtlar sunulmuştu sizlere. Henüz, ne geliştirici ekipten, ne de Emma Stone tarafından hiçbir açıklama yapılmadı. Yani bu ismin, oyunda olup olmadığını henüz bilemiyoruz. Fakat bugün, hatta sadece birkaç saat önce 4chan isimli popüler forum sitesi üzerinde bir görsel ortaya çıktı. Bu görselin neye ait olduğu, nereden sızdırıldığı, niye sızdırıldığı, görseldekinin kim olduğu, kısacası hiçbir şey söylenmedi. Fakat aşağıdan bu görsele bakacak olursanız, bu karakter hem Emma Stone’a benziyor, hem de karakter yapısı Death Stranding içerisine oturuyor. Şimdi, “Karakterin Death Stranding içerisine oturduğunu nereden biliyorsun?” diyecekseniz. Bu sorunun cevabı için, oyun için yayımlanan 2. videoya bir göz atmanızı öneriyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

M9uAgJL

Yukarıdan da görebileceğiniz gibi bu karakter, hem bahsi geçen oyunun yapısına çok oturuyor, hem de Metal Gear Solid V: The Phantom Pain oyunundan Quiet karakterine çok benziyor. O oyunun da Hideo Kojima tarafından yaratıldığını göz önünde bulundurursak, görseldeki karakterin Emma Stone olduğuna daha fazla inanıyoruz. Fakat internet aleminin yarısı, bizler gibi inançlı bir şekilde düşünürken; geriye kalan yarısı ise bu görselin tamamen sahte olduğunu belirtiyor. Bizler umuyoruz ki bu görsel gerçektir ve bu tip ile, Emma Stone oyun içerisinde yer alacaktır. Şu aşağıdaki GIF dosyasına bir bakın. Mads Mikkelsen ile inanılmaz bir benzerlik yok mu?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.