Gelecek Elite Dangerous güncellemesi, Haziran 2018 sonunda çıkacak

Gelecek Elite Dangerous güncellemesi, Haziran 2018 sonunda çıkacak

Yolda olan Elite Dangerous: Beyond - Chapter Two güncellemesi için bir de güzel bir fragman paylaşıldı.

Elite Dangerous için bu haberimize konuk olan ücretsiz güncellemesi, bizlere Şubat 2018 ayı içerisinde çıkış yapan Beyond – Chapter One kadar yeni içerik sunmasa da, önemli yeni içerikleri sunmaya hazırlanıyor. Elite Dangerous: Beyond – Chapter Two adı ile karşımıza çıkan yeni güncelleme için muhteşem bir de fragman yayımlandı. Fragmanda bizlere ne gibi içerikler ekleneceği konusunda bilgi ipuçları verildi. Tabii, aynı zamanda haberimizin konusu olan güncelleme için bir çıkış tarihi de belirtildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Gelecek Elite Dangerous güncellemesi, Haziran 2018 sonunda çıkacak

Elite Dangerous: Beyond – Chapter Two, 28 Temmuz 2018’de çıkacak

Hatırlayabileceğiniz üzere, Şubat 2018 ayında çıkan Beyond – Chapter One güncellemesi, oyunun suç ve ceza sistemini, yeni oyuncuların oyunu daha rahat tecrübe edebilmesi için biraz daha düzenli bir hale getirmişti. Aynı zamanda, uzun süredir istenen mühendislere de bir düzenleme getirilmişti. Ticaret ve diğer konulardaki iyileştirmeleri de görmezden gelemeyiz elbette. Fakat, yakın zamanda çıkacak olan yeni güncelleme, bizlere güncelleme serisinin ilki kadar içerik sunmayacak ne yazık ki.

Oyuna Allience Challenger gemisini getiren güncelleme, Wing Missions konusunda da birtakım yeniliklere sahip. Hemen aşağıdan izleyebileceğiniz yeni çıkış tarihi duyurusu için paylaşılan fragman, Elite Dangerous: Beyond Chapter 2 için 28 Temmuz 2018 tarihini işaret ediyor. Yolda olan güncellemenin, oyun için bu sene çıkacak 4 bölüm güncellemesinden biri ve 4 bölüm güncellemesi arasındaki 2 güncellemeden ilki olduğunu belirtmemizde de fayda var. Asıl büyük bomba, bulunduğumuz yılın sonlarına doğru gelecek olan 4. bölüm olacak.


Elite Dangerous
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.