Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Sinan Koyuncu, Editör Yazım tarihi: 21.02.2018

Uzayda savaşabildiğimiz, ticaret yapabildiğimiz, açık dünya ve rol yapma oyunu Elite Dangerous‘ın 3. sezonu olacak Elite Dangerous: Beyond – Chapter One güncellemesinin çıkış tarihi belli oldu. 27 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkacak olan güncelleme için bir de video yayımlandı. Videoyu haberin sonunda izleyebilirsiniz. Ayrıca, yeni gelecek olan güncellemenin, oyuna sahip olan bütün kullanıcılar için ücretsiz olacağı belirtildi. Oyuncuların isteklerine göre yapılandırılmış olduğu söylenen güncellemenin, oyunu daha adil ve daha rekabetçi bir hale getireceği de söyleniyor.

Elite Dangerous oyununun yeni güncellemesinin çıkış tarihi belli oldu

Yeni güncelleme ile birlikte, oyuna yeni bir cezalandırma sistemi gelecek. Bu sistem, oyun içinde devamlı suç işleyen oyuncuları takip edecek ve onları uzay gemileriyle ilişkilendirecek. Bu ilişkilendirme sonucu, oyuncuların yaptığı her kötü harekette gemilerinin kötü şöhret seviyeleri artacak ve cezalandırmalar bu seviyelere göre yapılacak. Güncelleme ile birlikte oyuncular ayrıca, GalNet ses kanalı aracılığı ile, hareketlerini yarıda bırakmadan, kokpitteki bir haberin kaynağına ve güncellemelere erişebilecek.

Bunun yanı sıra, güncelleme ile birlikte oyuna, kârlı ticaret yollarının bulunmasını sağlayacak bir sistem getirilecek. Oyunda bulunan görevlerin ödül sisteminin gelişmesi ve oyun içi geliştirmelerini yaparken kullanılan mühendislik mekaniklerinin gelişmesi de Beyond – Chapter One güncellemesi ile oyunculara sunulacak. Videoda, bu gelişmelerin yanı sıra, Thargoid tehdidine karşı olarak üretilen The Chieftain adlı yeni bir gemiyi de görüyoruz. Steam üzerinde, kullanıcılar tarafından son zamanlarda ortalama yorumlar alan Elite Dangerous, bu büyük güncelleme ile oyuncuların beğenisini kazanabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.