Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.07.2021

THQ Nordic ekibi, ELEX 2 için ambargoyu kaldırdı ve oyuna ait oynanış görüntüleri ortaya çıkmaya başladı. Hemen aşağıda yer alan video, ELEX 2’ye ait 9 dakika gibi bir sürede oynanış gösteriyor. İlk oyundan sonra siz de yolda olan yapımın ne sunacağını merak ettiyseniz, bahsini ettiğimiz video sizlere güzel bir cevap olacaktır. Daha fazla detaydan bahsetmeden önce, sizleri bu oynanış videosu ile baş başa bırakalım.

ELEX 2 oynanış videosu, bekleyenlere ilaç gibi geldi

Açık dünya RPG oyunu olarak bizlerle buluşturulmaya hazırlanan ELEX 2’de Jax, Magalan’daki özgür insanları, Skyanides’a karşı birleştirmesi gerekiyor. Keşif, uçuş gibi özellikler, yolda olan yapımda bizlerle olacak. Net bir çıkış tarihi henüz paylaşılmamış olsa da, oyunun neler sunacağından kısaca bahsedelim. Hemen aşağıda, yolda olan ELEX 2’nin ana oynanış mekaniklerini bulabilirsiniz.

ELEX 2 ana özellikleri:

  • Haritanın bir ucundan diğerine gitmek ve hatta uçmak için güvenilir jetpack’inizi kullanarak eşi benzeri görülmemiş bir özgürlükle Magalan gezegenini keşfedebilirsiniz!
  • Benzersiz NPC’lerle dolu interaktif bir dünyada etkileşim kurabilirsiniz; bu NPC’ler
    • yaptığınız şeyleri hatırlar ve ona göre tepkiler verir
    • nasıl davrandığınıza bağlı olarak grubunuza katılır veya ayrılır
    • öldürülebilirler; bunun da hikaye üzerinde bir etkisi olur
  • Oldukça iyileştirilmiş kontrol sistemi ile akıcı yakın ve uzak mesafeli savaşa katılabilirsiniz
  • Sizi ahlaki kararlarla karşı karşıya bırakan, eylemlerinizin çeşitli sonuçlara neden olduğu bir hikaye deneyimi yaşayabilirsiniz
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.