Menü
https://leadergamer.com.tr/call-of-duty-ww2-kapali-beta-video-detaylar/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
Electronic Arts , FIFA 18 , Nintendo Switch 14 Ağustos 2017 21:32

Nintendo Switch için Electronic Arts desteği, FIFA 18 başarısına bağlı

Electronic Arts ekibinin öne çıkan isimlerinden biri, şirketin Nintendo Switch desteğinin FIFA 18 başarısına bağlı olduğunu söyledi.


Electronic Arts Worldwide Studios‘un en sık karşılaştığımız isimlerinden biri olan Patrick Söderlund, şirketin Nintendo ve Nintendo Switch için desteği konusunda bilgiler verdi. Electronic Arts‘ın yeni ev konsolunu desteklemesi konusundaki hevesini dile getiren Patrick Söderlund, 3. parti geliştiricilerin, Nintendo Switch için oyun çıkarmanın zaman aldığını, hatta konsolun Frostbite 3 oyun motorunu bile desteklemediğini de ekledi. Geliştirici ekibin, haberimize konuk olan konsol için de çıkacak olan FIFA 18, normal şartlarda Frostbite 3 oyun motoru ile geliştirildiğini belirtmekte fayda var.

FIFA 18, Nintendo Switch, Electronic Arts

Peki, Patrick Söderlund, Electronic Arts, FIFA 18 ve Nintendo Switch hakkında ne dedi?

Patrick Söderlund, “Tekrarlı bir şekilde, açık açık insanlara büyük bir Nintendo hayranı olduğumun farkında olmasını sağladım. Beni bu işin içine sokan Nintendo‘ydu.” diyerek açıklamada bulundu. Ardından ise, “Söyleyebileceğim tek şey, müşterinin ve oyuncuların olduğu her platformda bulunacak olmamız. Bu konsolun bir parçası olmak ve Nintendo‘yu yükseltmek istediğimize inanıyoruz. Bu sebeple, özellikle bu yıl güzel olan FIFA‘yı görebileceksiniz.” diyerek açıklamasına devam etti.

Bütün bu övücü açıklamalardan sonra, FIFA 18 gibi büyük bir oyunu sunduktan sonra, eğer konsolda başarılı olmuşsa, desteklemeye devam edeceklerinden ve bu konuda hevesli olduğundan bahsetti Patrick Söderlund. Bütün dünya genelinde Nintendo Switch üzerinde FIFA 18, 29 Eylül 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Umarız ki başarılı olur da, Electronic Arts gibi bir şirketin de desteğini alır, bu sayede yeni ev konsolu üzerinde çok daha çeşitli ve kaliteli yapımlar görebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör