Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 06.05.2020

Electronic Arts bugün Q4 2020 finansal sonuçlarına ev sahipliği yaptı ve diğer şeylerin yanı sıra, şimdi ve Mart 2021 arasında 14 oyun yayınlamayı planladığını açıkladı. Şirket ayrıca, şirketin çok desteklemediği bir konsol olan Nintendo Switch’e daha fazla oyun getireceğini duyurdu.

Bugün yatırımcılarla yaptığı bir görüşme sırasında Electronic Arts bu yılda 14 oyun çıkarmayı planladığını duyurdu. Lisede Electronic Arts’ın FIFA ve Madden gibi geleneksel yıllık spor oyunlarının yanı sıra Command and Conquer Remastered (Mobil) ve Burnout Paradise (Switch) gibi daha önce duyurulmuş oyunlar da yer alıyor.

Burnout Paradise Remastered Official Trailer

Apex Legends Sezon 5 Açıklandı

Burnout Paradise’den bahseden EA, bu sene Switch’de çoklu EA oyunlarını başlatacağını duyurdu. Şirket Switch’i FIFA gibi oyunlarla destekledi ancak diğer üçüncü taraf geliştiricilere kıyasla konsolu benimsemede oldukça yavaştı.

Bir gizem de, bir sonraki Battlefield oyununun bu listenin bir parçası olup olmadığıdır. EA, yeni bir Battlefield‘in 2020’yi atlayacağını ve bunun yerine 2021’de piyasaya sürüleceğini doğruladı.

EA’nın yatırımcı çağrılarından öne çıkan diğer özellikler arasında canlı hizmet sektöründe Apex Legends ve Ultimate Team spor oyunları gibi oyunlar sayesinde büyük bir büyüme yer alıyor. EA ve Respawn bugün Apex Legends Sezon 5‘i açıkladı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.