Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-oyuncu-sayisi-aciklandi/
The Elder Scrolls V: Skyrim 10 Eylül 2017 16:28

Eğer henüz The Elder Scrolls V: Skyrim oynamadıysanız, işte size şans

Steam üzerinde muhteşem bir fırsat sizleri bekliyor.


Bethesda tarafından yakın bir tarihte tekrar elden geçirilip satışa sunulmuş olan The Elder Scrolls V: Skyrim‘i şimdiye kadar hiç oynamadıysanız, Steam üzerinde hala devam etmekte olan güzel bir fırsat sizleri bekliyor demektir. Çıktığı günden bu yana topluluk ve yapımcısı tarafından müthiş bir derecede desteklenene The Elder Scrolls V: Skyrim, ünlü dijital oyun kütüphanesi Steam üzerinde bedava olarak sunuldu. Oyunu henüz denemediyseniz, 9 saat gibi bir süreniz daha mevcut, indirip oynamak için.

Eğer henüz The Elder Scrolls V: Skyrim oynamadıysanız, işte size şans

The Elder Scrolls V: Skyrim, sadece ücretsiz olarak da sunulmuyor. Oyunu satın almak gibi bir planınız hep var olmuşsa, fakat fırsat bulamamışsanız, Steam üzerinde aynı zamanda oyun için bir indirim de mevcut. 19 Eylül 2017 tarihine kadar Steam üzerinde The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition, %50’lik bir indirim ile 114,99 TL yerine, sadece 57,49 TL olarak oyunculara sunulmuş bir durumda.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör