Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2022

YouTube kullanıcılarından biri olan Hoolopee adındaki kanal, günümüzün en popüler oyunlarından biri olan Elden Ring hayranlarının gözlerini kamaştıracak bir video yayımladı. Hoolopee tarafından yapılan videoda, Elden Ring PS1 zamanlarına geri dönüyor. Hemen aşağıda da sizlerle paylaşmış olduğumuz fragman, Elden Ring PS1 Demake fragmanı olarak yayımlandı. Dahası da, video içerisinde oynanış diyebileceğimiz görüntüler de yer alıyor. Dilerseniz, öncelikle sizleri bu video ile baş başa bırakalım.

Elden Ring PS1 Demake fragmanı fazlasıyla eğlenceli görünüyor

PS1 Demake videoları gerçekten aldı başını gidiyor. Elden Ring’den önce, Soulsborne serisi için daha önce de videolar paylaşıldı. Hatta, Bloodborne için tamamen bedava olarak Demake sürümün oyunu da oyuncularla paylaşıldı. Ses kalitesi, görüntü kalitesi, animasyonlar ve daha birçok şey, gerçekten PS1’de oynuyormuş hissini veriyordu. Elden Ring için de böyle bir Demake sürüm çıkarılır ve paylaşılırsa, gerçekten hiç şaşırmayız. Hatta, her şeyi bir kenara bırakarak, bir de oyunun Demake sürümünü tecrübe ederiz kesinlikle. Fakat, tabii ki şimdilik öyle bir şey söz konusu değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.