Ekim 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları açıklandı

Ekim 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları açıklandı

Bu oyunlardan memnun kaldınız mı?

Microsoft ekibi ardından Sony cephesinde de bir açıklama ile Eylül 2017 tarihinin ücretsiz PlayStation Plus oyunları belli oldu. Eğer PlayStation 4, PlayStation 3 veya PlayStation Vita sahibiyseniz, önümüzdeki ayın şimdiden çok güzel geçeceğini söyleyebiliriz çünkü Sony; Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Amnesia: Collection, RIGS: Mechanised Combat League, That’s You, Monster Jam Battlegrounds, Hustle Kings, Hue ve Sky Force Anniversary oyunlarını vermeye hazırlanıyor PS Plus ile. Peki, hangi oyun, hangi platform için?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PS Plus

Ekim 2017 için ücretsiz PlayStation Plus oyunları

Eğer bir PlayStation 4 kullanıcısı iseniz PS Plus ile önümüzdeki ay Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Amnesia: Collection, RIGS: Mechanised Combat League, That’s You, Hue ve Sky Force Anniversary oyunlarını alabileceksiniz. PlayStation 3 kullanıcıları ise sadece Monster Jam Battlegrounds ve Hustle Kings oyunları ile yetinmek zorunda kalacak. PlayStation Vita oyuncuları ise Hue ve Sky Force Anniversary oynayabilecek ücretsiz olarak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.