Efsanevi Call of Duty haritası, Call of Duty: WWII ile geri dönüyor

Efsanevi Call of Duty haritası, Call of Duty: WWII ile geri dönüyor

Eğer Call of Duty 2 oynadıysanız, bu haritayı bilmiyor olmanız imkansız.

Orijinal olarak Call of Duty 2 ile oyuncuların karşısına çıkan Carentan haritası, Call of Duty: WWII ile oyuncuların karşısına Remastered olarak tekrar çıkabilir. Fakat kötü bir haberimiz var: Carentan Remastered haritasına sahip olabilmek için Call of Duty WW2 oyununa ön sipariş vermeniz gerekiyor. En azından sızdırılan bilgiler, bunları gösteriyor. Sizlerin de aşağıdaki görselden görebileceği gibi, eğer Call of Duty: WWII oyununa ön sipariş verirseniz, Carentan haritasına sahip olabiliyorsunuz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Call of Duty WW2

Carentan haritası Fransa içerisinde bulunuyor ve haritada bulunan takımlar ise Almanya ile Amerika Birleşik Devletleri. En azından eski Call of Duty oyunlarında takımlar böyle idi, muhtemelen Call of Duty WW2 içerisinde de aynı olacak. Küçük-orta boy bir harita olan Carentan, bu güne kadar Call of Duty evreninde Domination – Deathmatch – Headquarters – Capture The Flag – Behind Enemy Lines – Search and Destroy – Team Deathmatch – Retrieval oyun modlarına ev sahipliği yaptı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.