Avatar
Yazar: Berkay Dağlı, Editör Yazım tarihi: 14.10.2023

Electronic Arts, EA SPORTS FC adını taşıyan EA SPORTS FC Tactical'ı tanıttı. EA SPORTS FC, içerisinde Premier League, LALIGA, EA SPORTS, Bundesliga, Ligue 1 ve Seria A gibi 10'dan fazla büyük ligde yer alan 5000 farklı futbolcuyu stratejik ve sıra tabanlı bir oynanışla birleştirmeyi amaçlayan tactical interaktif bir simülasyon sunmayı hedefliyor.

EA SPORTS FC Tactical, genişleyen EA SPORTS FC ailesinin son üyesi olarak, dayanıklılık ve güçlü oyun yönetimi gibi oyun içi stratejileri vurgulamayı amaçlamaktadır. Daha önce hiç görülmemiş bir şekilde, maçlar atak, defans ve beceri hareketlerini gerçekleştirmek ve yapmak için sıra tabanlı fırsatlarla simule edilerek daha gerçekçi bir futbol karşılaşması ile sonuçlandı.

EA Sports FC Tactical duyuruldu

EA Sports FC Tactical duyuruldu
EA Sports FC Tactical

EA SPORTS FC Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Wlodyka, EA SPORTS FC Tactical, tamamen yeni bir futbol deneyimi yaratmak için stratejik oynanışı benimsiyor. Oyuncuları futbolun yeni dönemine sürükleyen benzersiz bir deneyim olarak hazırlandı.diyor. Sıra tabanlı strateji oyunu hayranlarını kulübe bekliyoruz ve EA SPORTS FC oyuncu topluluğunun bir üyesi olarak kulübe katılmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. EA SPORTS FC Tactical ile ilgili yakında daha fazla bilgi sunacağız.

EA SPORTS FC Tactical, çevrimiçi maçlardan ve çevrimiçi yarışmalara (Sıralama maçları, Ligler ve Loncalar) kadar çok çeşitli oyun modu sunar. Oyuncularınızı geliştirerek, onların üstün beceri gerektiren hareketlerde ustalaşmasını sağlayacak ve daha derin bir ilerleme için onların yeteneklerini ortaya çıkaracaksınız. EA SPORTS FC Tactical, futbol tutkunları için 2024 yılının başlarında yeni bir futbol macerasına başlayacak. Google Play ve App Store, ön kayıt için kullanılabilir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.