Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.09.2020

EA Play yakın bir tarihte Xbox Game Pass Ultimate paketinin bir parçası olmaya hazırlanıyor. Bulunduğumuz ayın başlarında Microsoft ve Electronic Arts ekipleri, Xbox Game Pass Ultimate ve PC kullanıcılarına EA Play’i de sunacakları ve bunun için ekstra para talep etmeyeceklerini dile getirmişlerdi. Bunun üzerinde uğraştıklarını söylemişlerdi. Görünüşe göre, bu sözleri gerçek oluyor ve EA ekibinin üyeliği Xbox Game Pass Ultimate paketinin bir parçası oluyor.

10 Kasım 2020 tarihinde EA Play Xbox Game Pass Ultimate paketinde yer alacak

Bugün yapılan açıklamalara göre EA Play’in Xbox Game Pass Ultimate içerisinde yer alacağı tarih çok da uzak değil. 10 Kasım 2020 tarihi itibari ile her iki paket de bir arada olacak. Birleşim itibari ile Windows 10 kullanıcıları eğer Xbox Game Pass Ultimate’e sahipse, EA Play oyunlarını diledikleri gibi indirip oynamaya başlayabilecek. Verilen bilgilere göre EA ekini 60’tan fazla oyun getirecek Xbox Game Pass Ultimate servisine. Dahası da, birtakım EA Play oyunları, Xbox Game Pass Ultimate’in Androic cihazlarda bulut servisi ile oynanabilen oyunları arasında yer alacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.