EA Originals oyunu Sea of Solitude, EA Play sırasında gösterildi

EA Originals oyunu Sea of Solitude, EA Play sırasında gösterildi

A Way Out'un başarısını takip edecek yeni bir oyun yolda gibi görünüyor.

A Way Out’un da dahil olduğu EA Originals başlığı altında sunulacak olan Sea of Solitude, EA Play sırasında gösterildi. Oldukça küçük bir ekip tarafından geliştirilen oyun, insanların duygularına ulaşarak buradan ilerlemeyi amaçlıyor. Yeni bir tanıtım videosu ile karşımıza çıkan oyuna dair yeni detaylar geliştiriciler tarafından paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA Originals oyunu Sea of Solitude, EA Play sırasında gösterildi

Dilerseniz hemen aşağıdan tanıtım videosunu izleyebileceğiniz oyun, geçirilen psikolojik değişimlerin önemine işaret ediyor. İlk olarak A Way Out ile karşımıza çıkan EA Originals, başarılı ilerleyişine devam edecek gibi görünüyor. Bağımsız yapımcıları bünyesine katarak farklı yapımları oyunculara sunmayı amaçlayan EA, bu sefer Sea of Solitude ile karşımıza çıktı. Bir süredir geliştirilmekte olan oyunun yeni tanıtım videosu da bizlere sunuldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunun belki de en önemli yanı, daha önce Electronic Arts bünyesinde böyle bir yapım görmemiş olmamız. Geçtiğimiz yıl pek çok eleştiriye maruz kalan EA, her şeyi geride bırakarak oyuncuların kalbini kazanabilecek gibi görünüyor. “İnsanlar yalnız kaldıklarında canavara dönüşürler.” ifadesine odaklanan Sea of Solitude’da işte tam olarak da bunu oynuyor olacağız.

EA Originals oyunu Sea of Solitude neler sunacak?

Oldukça farklı bir grafik tasarımına sahip olan Sea of Solitude, oynadığımız ilginç oyunlar arasında yer alacak gibi duruyor. Karakterimize benzer diğer yaratıklara ulaşmaya çalışacak ve yalnızlıktan onu kurtarmaya çalışacağız. Her ne kadar bunlar dışında daha fazla detay bizler ile paylaşılmış olmasa da, yeni bilgilerin zaman içerisinde ortaya çıkacağını tahmin ediyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.