EA eski Need For Speed oyunlarını kaldırdı

EA eski Need For Speed oyunlarını kaldırdı

EA, 5 oyununu çevrim içi mağazalardan kaldırdı.

Geçtiğimiz günlerde EA tüm eski Need For Speed oyunlarını kaldırdı ve çevrim içi mağazalardan satın alınamayacağını duyurdu. EA, oyunların zaten sahip olan oyuncuların çevrim dışı olarak oynamaya devam edeceğini söyledi, ancak 31 Mayıs 2021 itibariyle aşağıda listelenen oyunlardan herhangi birini çevrimiçi mağazalardan satın almak imkansız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA hangi Need for Speed oyunlarını kaldırdı?

  • Need For Speed Carbon
  • Need For Speed Shift
  • Need For Speed Shift 2 Unleashed
  • Need For Speed Undercover
  • Need For Speed The Run

Mağazada kaldırılmaları yanı sıra listedeki oyunların tüm çevrim içi hizmetler 31 Ağustos 2021’de çevrim dışı oluyor. max_joker isimli Reddit kullanıcısı tarafından bir gönderide, “Oyunları emekliye ayırma kararları hiçbir zaman kolay olmadı.” denildi. Eski oyunlara desteği kesmenin ardındaki düşünce, yayıncının Need For Speed’in geleceğine odaklanmak için vites değiştirebilmesi için yapıldı.

Geliştirici ekip tarafından, “Bu oyunlardan son birkaç yılda birçok zafer, tatmin edici sürüklenmeler, dostça rekabet anları ve saatlerce keyif aldığınızı umuyoruz. Umarız yeni oyunlarımızdan birinde bizimle araba kullanmaya devam edersiniz.” şeklinde bir açıklama yapıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu yılın başlarında yeni Need For Speed oyununun çıkış tarihini erteleyen EA, Battlefield 6‘nın geliştirilmesine yardımcı olmak için NFS yapımcısı Criterion Games’i projeye dahil etmişti. Haziran 2021 ayında tanıtılması planlanan Battlefield 6, yılın üçüncü mali çeyreğinde piyasaya sürülecek. Yeni Need For Speed oyunu ise 2023 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak.


Need for Speed: Heat
Need for Speed Heat inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.