EA resmi olarak Command & Conquer Tiberian Dawn ve Red Alert duyurdu

EA resmi olarak Command & Conquer Tiberian Dawn ve Red Alert duyurdu

Bir de üstüne Red Alert 2 gelse mis.

Bizlere keyifli anlar yaşatmış olan Command & Conquer serisinden bir haber ile karşınızdayız. EA ekibi, Command & Conquer hayranlarını çok sevindirecek bir duyuru yaptı. Yapılan duyuruya göre, Command & Conquer serisinin Tiberian Dawn ve Red Alert isimli oyunları tekrar oyuncuların beğenisine çıkacak. Fakat, bir sırayla gerçekleştirilecek bu çıkışlar ve EA ekibi, yolda olan Command & Conquer Remaster oyunları ile ilgili birtakım detayları paylaşmaktan da çekinmedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA ekibi, Command & Conquer serisinden Tiberian Dawn ve Red Alert oyunlarını tekrar elden geçiriyor

EA ekibi tarafından yapılan açıklamaya göre Command & Conquer serisinin Tiberian Dawn ve Red Alert isimli yapımlarının sırayla elden geçirilmekte olduğunu paylaşmıştık. Verilen bilgilere göre, öncelikle bizlere Command & Conquer: Tiberian Dawn Remaster sunulacak. EA ekibi, Command & Conquer: Tiberian Dawn için Petroglyph ekibi ile iş birliği yapacak. Command & Conquer: Tiberian Dawn Remaster oyuncularla buluştuktan sonra da Command & Conquer: Red Alert Remaster üzerinde çalışılmaya başlanılacak.

Oyuncuları sevindiren bir başka nokta da, Covert Ops, Counterstrike ve Aftermath isimli 3 genişleme paketinin de Command & Conquer: Tiberian Dawn Remaster ve Command & Conquer: Red Alert Remaster oyunlarının bulunduğu paket içerisinde yer alacak olması oldu. EA Ekibi, aynı zamanda Lemon Sky Studios ile de iş birliği yapacak. Lemon Sky Studios ekibi ile birlikte, bizlere sunulacak olan yapımları 4K kalitesine çıkarmayı planlıyorlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.