Türkiye

EA onayladı, BioWare Montreal ile Motive Studios ile birleşiyor

EA onayladı, BioWare Montreal ile Motive Studios ile birleşiyor

Bir yanda Mass Effect: Andromeda geliştiricileri, bir yanda da isimsiz Star Wars oyununun yardımcı ekibi.

Daha önce birkaç kez söylentilerini duymuştuk, BioWare Montreal ile Motive Studios ekipleri birleşitirilecekti. Fakat EA cephesinden veya diğer stüdyolardan, bu konuda hiçbir açıklama yapılmamıştı. Geçtiğimiz günlerde ise beklenen açıklama, EA şirketinin düzenlemiş olduğu finansal konferans sırasında yapıldı. Yapılan bu açıklamaya göre kesinlikle BioWare Montreal ile Motive Studios ile birleşiyor. Bir yanda Mass Effect: Andromeda geliştiricileri, bir yanda da isimsiz Star Wars oyununun yardımcı ekibi bulunuyor, bakalım bundan sonra neler olacak?

EA onayladı, BioWare Montreal ile Motive Studios ile birleşiyor

EA şirketinin CFO koltuğunda oturan Blake Jorgensen, “Daha önce de dediğimiz gibi, Montreal içerisinde bir stüdyo kuruyoruz. Bu stüdyo içerisine 100 yeni çalışan aldık ve Jade Raymond’un ekibini de onlara kattık. Daha sonra stüdyoya gittik ve oranın ne kadar güzel olduğunu gördük. Ardından da BioWare Montreal ekibini oraya taşıdık. Artık BioWare Montreal ve Motive Studios aynı iş alanını paylaşıyorlar.” dedi konu hakkında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oynayacaksanız bu oyunları, PC monitörü olarak kullanabileceğiniz en iyi televizyonlar yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın