EA, yakında daha detaylı olarak göreceğimiz Anthem için ipuçları verdi

EA, yakında daha detaylı olarak göreceğimiz Anthem için ipuçları verdi

Şimdiden heyecanlanmaya başlayabiliriz yani.

Bir süredir merakla beklemekte olduğumuz Anthem hakkında, en sonunda detaylı bilgiler alacağız gibi görünüyor. EA ekibi, 9 Haziran 2019 ile 11 Haziran 2018 tarihleri arasında gerçekleştirecekleri etkinlikler esnasında, bizlere BioWare ekibinin imzasını taşıyan Anthem ile ilgili yepyeni bilgi verecekleri sözünü verdi. Bunu ise, haberimizin en sonunda bulunan kısacık video ile gerçekleştirdi. Sözü ise, videonun açıklama kısmında resmi olarak vermiş bulunuyorlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA, yakında detaylı göreceğimiz Anthem için ipuçları verdi

E3 2018 etkinlikleri esnasında, Anthem ile daha yakından tanışacağız

Sizlere bahsetmiş olduğumuz videoda, 9 Haziran 2018 tarihinde izleyeceğimiz bir fragmana ait küçük bir kesit bulunuyor. Videonun sonunda ise 9 Haziran 2018 tarihini işaret ederek, “Yeni fragmanı izleyin” denilmiş. Bizlere birçok bilginin verileceği sözünü veren açıklama kısmında ise, “EA ve BioWare ölümcül tehlikelerle dolu vahşi dünyayı keşfetmeye davet ediyor. 9 Haziran 2018’deki EA Play esnasında daha fazlasını öğrenin.” şeklinde bir açıklama bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Videoda ve açıklama kısmında belirtilen tarih gelip çattığında, bizleri şimdiden heyecanlandıran ekipler, bizlere Anthem’in yepyeni oynanış videosunu gösterecek. Javelin sınıfı exosuit güçlerimiz ile birlikte, oyunun dövüş sisteminden de kesitler göreceğiz. Açıkçasını sorarsanız, EA ve BioWare ekibinin biz oyuncuları nasıl heyecanlandıracağını bildiğini söyleyebiliriz. Şimdiden böyle bir fragman parçası paylaşarak bizler için ön gösterim yapıyorlarsa, etkinlik esnasında yüksek ihtimalle oyun ile ilgili beklediğimizden çok daha fazla bilgi verilecek. Bakalım, E3 2018 etkinlikleri esnasında Anthem ile ne kadar yakından tanışacağız? Hemen aşağıdan kısacık videoyu izleyebilirsiniz.


Anthem  Satın al
Anthem inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.